יום שלישי , מרץ 26 2019
בית / שרון / נדל"ן שרון / החלה מכירת הדירות בפרויקט אלוני צורן
פרויקט המגורים בצורן (הדמיה אילן פיין)
פרויקט המגורים בצורן (הדמיה אילן פיין)

החלה מכירת הדירות בפרויקט אלוני צורן

 פרויקט המגורים בצורן (הדמיה אילן פיין)
פרויקט המגורים בצורן (הדמיה אילן פיין)

קבוצת "שובל הנדסה", שמשרדיה הראשיים ממוקמים בנשר, מקימה במיקום שקט, בלב צורן הוותיקה, את פרויקט אלוני צורן, בניין בוטיק יוקרתי בסטנדרט בנייה גבוה.

הפרויקט ממוקם בסמוך למרכזי קניות, מוסדות חינוך ובתי כנסת, ונהנה מנגישות מלאה לכבישים 4 ו-6 לאזור השרון והמרכז ולתחנת הרכבת הקרובה, תחנת בית יהושע. בפרויקט יהיו דירות גן בנות 5 ו-6 חדרים, דופלקסים, דירות בנות 4 ו-5 חדרים עם מרפסות מיוחדות, ופנטהאוזים בני 6חדרים. הדירות בנות 4 החדרים יהיו בשטח של כ-115 מ"ר, הדירות בנות 5 החדרים יהיו בשטח של כ-130 מ"ר. לכל דירה תוצמד חניה תת קרקעית.

ב"שובל הנדסה" מספרים כי הפרויקט יכלול כ-30 יחידות דיור ב-5 קומות וקומת קרקע, בסטנדרטים גבוהים עם מפרט יוקרתי וסטיילינג צעיר. מחירי הדירות יהיו החל מכ-1.5 מיליון שקלים. ההיקף הכספי הכולל המשוער של המכירות בפרויקט נאמד על פי ההערכות הראשוניות בכ-57,450,000 שקלים.

הבעלים והיו"ר של קבוצת "שובל הנדסה", משה מילר, מציין: "פרויקט אלוני צורן תוכנן ע"י משרד האדריכלים מנספלד-קהת המובילים בישראל שתכננו את אצטדיון סמי עופר בחיפה, את המשכן לאומניות באוניברסיטת חיפה ועוד פרויקטים. בזכות התכנון המיוחד, הפרויקט ייבנה כקונספט ייחודי לאזור ויביא עמו חדשנות. הדירות המתוכננות גדולות מאוד, עם מרפסות גדולות ומיוחדות, ודירות הגן מתוכננות עם גינה צמודה גדולה".

בדוק גם

מרכז עסקים חדש (הדמייה באדיבות כורדני)

מרכז העסקים החדש של שופרסל נדל"ן בקרית מוצקין יוצא לדרך

  בחודש ספטמבר יושק מרכז העסקים והפנאי החדש של קרית מוצקין "כורדני". המרכז מצוי בימים …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *