יום שישי , מרץ 22 2019
בית / שרון / חדשות שרון / חשד: בת 12 מאזור השרון נאנסה על ידי נערים
צילום: אילוסטרציה
צילום אילוסטרציה

חשד: בת 12 מאזור השרון נאנסה על ידי נערים

משטרת מרחב שרון עוסקת הבוקר (שלישי) בחקירת מקרה אונס של ילדה בת 12 באזור השרון.  במשטרה התקבל דיווח מבית הספר בו לומדת הנערה כי סיפרה למחנכת כיתתה על מעשים שביצעו בה נערים אף הם מאזור השרון.

צוות חקירה סמוי שהוקם לבדיקת המקרה, ואתמול נעצרו תשעה נערים בני 15 -18 מאזור השרון, בחשד לאונס, ולאחר שהכירו אותה בפייסבוק.  בעקבות החקירה שהחלה מיד עם קבלת הדיווח מבית הספר הגיעו השוטרים אל החשודים דרך המחשב של הילדה, החרימו את מחשבי הילדים, בדקו וחדרו גם אליהם. חמישה שוחררו לבתיהם בתנאים מגבילים וארבעה נשארו במעצר.

דובר מרחב שרון בתגובה: "בסיום חקירה סמויה שנמשכה מספר שבועות, עיכב השבוע צוות החקירה עשרה קטינים בני 15-18, רובם תושבי השרון בחשד שביצעו לכאורה עבירות מין בקטינה כבת 12. העבירות בוצעו בהזדמנויות שונות ובזמנים ובמקומות שונים. שישה מעורבים שוחררו לביתם וארבעה נעצרו בגין החשדות נגדם".

בדוק גם

רותם לוי | צילום: ארקדי ליטבין

אמא במשרה מלאה

רגע אחד של שעמום הביא את רותם לוי מקרית חיים, אמא לבן 3 וחצי ובחודש השישי להריונה השני, לפתוח בפייסבוק את "אמא'לה" - קבוצה לנשים בהריון ואימהות טריות. היא לא חלמה באותו הרגע שהקבוצה הזו, המונה היום כ-300 אלף חברות מכל הארץ, תהפוך ביום מן הימים לעסק כלכלי מכניס

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *