יום שבת , אפריל 20 2019
בית / שרון / חדרה / תושב חדרה מואשם בביצוע מעשים מגונים בבנות עשר דרך הפייסבוק
ההתמכרות למחשב מתחילה מגיל צעיר (צילום: אילוסטרציה)
צילום: אילוסטרציה

תושב חדרה מואשם בביצוע מעשים מגונים בבנות עשר דרך הפייסבוק

ילדה מול מחשב
צילום: אילוסטרציה

פרקליטות מחוז חיפה (פלילי) הגישה לפני זמן קצר (רביעי) לבית המשפט המחוזי בחיפה כתב אישום נגד איליזרוב רפאל, בן 33 תושב חדרה המייחס לו שלושה אישומים של מעשים מגונים בקטינות מתחת לגיל 14 ובהטרדה מינית של קטינות מתחת לגיל 15.

על פי עובדות כתב האישום במהלך שנת 2012 פתח הנאשם שלושה חשבונות בפייסבוק, כאשר בכולם רשם במרמה שמות משתמש בדויים. בתקופה זו יצר הנאשם קשר עם קטינות, וזאת כשהוא מציג בפניהן מצג שווא בנוגע לשמו.

במהלך התכתבות באתר בין הנאשם לקטינות (כבנות 10) , הפעיל הנאשם את מצלמת המחשב, חשף את איבר מינו בפניהן ונגע בו, וזאת מבלי לחשוף את פניו, הכל לשם גירוי, סיפוק או ביזוי מיניים.

יצוין כי בעת ביצוע העבירות היה הנאשם בפיקוח לפי החוק להגנה על הציבור מפני עברייני מין ,וזאת לאחר שכבר ריצה מאסר בן שנתיים בגין מעשה מגונה בקטינה מתחת לגיל 14. הפרקליטות ביקשה מבית המשפט לעצור את הנאשם עד תום ההליכים המשפטיים נגדו.

בדוק גם

רותם לוי | צילום: ארקדי ליטבין

אמא במשרה מלאה

רגע אחד של שעמום הביא את רותם לוי מקרית חיים, אמא לבן 3 וחצי ובחודש השישי להריונה השני, לפתוח בפייסבוק את "אמא'לה" - קבוצה לנשים בהריון ואימהות טריות. היא לא חלמה באותו הרגע שהקבוצה הזו, המונה היום כ-300 אלף חברות מכל הארץ, תהפוך ביום מן הימים לעסק כלכלי מכניס

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *