יום חמישי , אפריל 25 2019
בית / שרון / חדרה / שרים ומשפצים
חיים אביטן וצביקה הדר צובעים את המועדון
חיים אביטן וצביקה הדר צובעים את המועדון (צילום: דובר עיריית חדרה)

שרים ומשפצים

מועדון אזורים בגבעת אולגה עבר שיפוץ מקיף כחלק מפרויקט "אני בשבילך" שמפעילה עמותת "לתת" בשכונה.

השיפוץ המקיף נערך בשיתוף טדי הפקות אשר צילמו את המבצע, בו השתתפו צביקה הדר ומשתתפים מתוכנית הטלוויזיה "כוכב נולד". השיפוצים בוצעו בהדרכת אדריכל הפנים דניאל חסון מתוכנית הטלוויזיה "הבית שלך שווה יותר".

למבצע השיפוצים התגייס גם ראש עיריית חדרה חיים אביטן אשר סייע בצביעה ואף הבטיח לדאוג לחדר מחשבים חדיש במועדון לטובת הילדים ובני הנוער.

עמותת "לתת" מפעילה מזה שנתיים את תוכנית "אני בשבילך" בשכונת גבעת אולגה, בשיתוף עם יחידת הנוער של מתנ"ס גבעת אולגה. התוכנית מתמקדת בחינוך להתנדבות, מנהיגות ויוזמות בקהילה, הטמעה ופיתוח של כישורי מנהיגות ומיומנויות אישיות לצד סולם ערכים הומניטארי ואחריות חברתית.

"אני בשבילך" מקדמת טיפוח כישורי מנהיגות ויזמות חברתית בקרב בני נוער; הקניית ערכי התנדבות, נתינה וסובלנות; עידוד תחושת המסוגלות באמצעות יצירת חווית הצלחה בתכנון ויישום פרויקט קהילתי מתמשך; טיפוח יזמים חברתיים-קהילתיים המסוגלים להניע לשינוי ולשמש כדמויות לחיקוי בקהילותיהם; העצמת ה"אני", תחושת הערך העצמי, המוטיבציה והאמונה ביכולת לחולל שינוי; חיזוק תחושת השייכות לחברה ולקהילה.

 בני הנוער המשתתפים בתוכנית איתרו את מועדון אזורים, ובהסכמה משותפת עם "לתת" וטדי הפקות הוחלט לשפץ את המועדון, כולל ריצוף, זיפות, התקנת מזגנים ועוד.

משתתפי עונת העשור של כוכב נולד
לתת מהנשמה. משתתפי עונת העשור של כוכב נולד (צילום: דובר עיריית חדרה)

צילומי מבצע השיפוצים יוקרנו במשדר מיוחד "כוכב נולד – לתת באהבה" שישודר בערוץ 2 ב-10 בספטמבר. המשדר הינו תוצאה של שיתוף פעולה בין עונת העשור של "כוכב נולד" לבין ארגון "לתת". מטרת המשדר היא להתרים ארוחות לנזקקים במסגרת מבצע ההתרמה השנתי של ארגון "לתת" לקראת החגים.

את המשדר ינחה צביקה הדר וישתתפו בו מתמודדי העונה של "כוכב נולד", בוגרי התוכנית לדורותיהם ושופטי התוכנית, לצדם של אמנים רבים שייקחו חלק באירוע.

חיים אביטן  וצביקה הדר צובעים את המועדון
חיים אביטן וצביקה הדר צובעים את המועדון (צילום: דובר עיריית חדרה)

בדוק גם

חסר רק מעבר להולכי רגל. צילום: עיריית חדרה

כניסה חדשה יש, מעבר להולכי רגל אין

הכניסה החדשה מכביש החוף לעיר חדרה מועילה לכולם מלבד להולכי הרגל, שעם פתיחתה לא יוכלו עוד להגיע ברגל מגבעת אולגה לחדרה ולהיפך. התוצאה: ניתוק השכונה הוותיקה מהעיר. עיריית חדרה: "עם השלמת המחלף יחודש המעבר להולכי הרגל"

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *