יום ראשון , מרץ 24 2019
בית / שרון / זכרון יעקב / שיכון ובינוי נדל"ן: היקף מכירות של 116 מיליון שקלים בחודש
שכונת הפארק בחדרה (צילום: יח"צ)
שכונת הפארק בחדרה

שיכון ובינוי נדל"ן: היקף מכירות של 116 מיליון שקלים בחודש

חברת 'שיכון ובינוי נדל"ן' מדווחת היום  (שלישי) כי מכרה במהלך חודש דצמבר האחרון 76 דירות בסך כולל של כ-116 מיליון שקלים. מתחילת השנה מכרה החברה 906 דירות בסך כולל של 1.49 מיליארד שקלים. פרויקטים בולטים במכירות בחודש דצמבר 2012.

חדרה: החברה מדווחת כי מכרה במהלך חודש דצמבר בפרויקט "שכונת פארק חדרה", 10 דירות בסך כולל של כ-11 וחצי מיליון שקלים. נתניה: בפרויקט" פיור חלומות השרון" נמכרו 11 דירות בסך כולל של כ-18 מיליון שקלים. זכרון יעקב:  בפרויקט "חלומות זכרון יעקב", מכרה החברה 12 דירות בסך כולל של כ-20 מיליון שקלים. החברה בונה שכונה חדשה הכוללת כ-770 יחידות דיור במבנה מגורים מדורג וכפרי. עוד מדווחת החברה על מכירות באשקלון ורמת גן בסכום של 23 וחצי מיליון שקלים. החברה מקימה בימים אלה כ-2,500 יחידות דיור בכל רחבי הארץ.

לחברה שני פרויקטים מסחריים. קניון עיר ימים בנתניה, הגדול והחדש ביותר בשרון וכן השדרה השביעית מרכז פנאי בילוי וקניות הירוק הראשון בישראל שנמצא בבאר שבע, ועתידה להקים את מתחם איקאה החדש בקרית אתא.

 

בדוק גם

רחוב אלונה, תמונת מצב צילום: פרטי

רחובות זועמים: המדרכות נצבעו באדום-לבן ואין חנייה לתושבים

המדרכות ברחוב אלונה בשכונת הפארק נצבעו באדום לבן ותושבי הרחוב זועמים: "החניות הפרטיות לא מכילות שני רכבים, קוראים לעיריית חדרה להפעיל שיקול דעת". העירייה: "יש ברחוב חניות ציבוריות, בוחנים אפשרות לשיפור המצב"

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *