יום שבת , מרץ 23 2019
בית / שרון / חדרה / רק בחדרה: הרמזורים מהבהבים והתנועה זורמת
נשיא

רק בחדרה: הרמזורים מהבהבים והתנועה זורמת

הרמזורים החדשים ברחוב הנשיא בחדרה מושבתים במשך מספר שבועות ופועלים בהבהוב.  היום (שלישי)  כתבנו צילם כי נוצר מצב הפוך. הרמזורים לא עובדים, והתנועה זורמת.

רחוב הנשיא בחדרה  הוא ציר התנועה המרכזי של העיר. בשנים האחרונות הוצבו במהלך הרחוב מספר רמזורים חדשים וזאת בכדי לנתב ולהאט את מהירות הנסיעה של הנהגים ברחוב הסואן. לפני כשלושה חודשים הוצבו בעיר שני רמזורים חדשים המרוחקים עשרה מטרים האחד מהשני. בתחילה הרמזורים כלל לא עבדו, כעבור מספר שבועות החלו הרמזורים לפעול "לתקופת הרצה". כעבור כיומיים בלבד לאחר פקקי ענק שנוצרו בצומת הרחובות הם חדלו מלפעול. בנקודה זו חזר הסיפור על עצמו כאשר הרמזורים שוב פעלו למשך כמה ימים אך במהרה פסקה פעילותם שוב.

כיום, מספר חודשים לאחר הקמת הרמזורים בקול תרועה רמה, הרמזורים לא פועלים כבר כמה שבועות והתנועה זורמת. אגב, השילוט יצר בלבול רבתי בקרב הנהגים שלא ידעו באיזה מסלול לנסוע.
אחד ממורי הנהיגה הוותיקים בחדרה סיפר השבוע לחדשות חדרה: "אני מודה ומתוודה כי עברתי ברמזור אדום. יש רמזור אחד בו אתה עומד, ועשר מטר ממך רמזור אחר בו הרמזור מורה אור אחר לגמרי".

מלשכת מהנדס העיר נמסר בתגובה: "שינוי לפרוגרמת הרמזורים הוגש לאישור משרד התחבורה עם מתן עדיפות לרחוב הנשיא, וזאת בהתאם לביקושים בפועל. השינוי מצוי בסוף הליך האישור במשרד התחבורה, ועם קבלתו יופעלו הרמזורים בהתאם".

 הסיפור המלא ביום שישי בחדשות חדרה

בדוק גם

העלון שפורסם בשכונת שלמה בחדרה

בשכונה החרדית בחדרה קוראים לילדים לא להתחפש לחיילים

עלון שחולק לקראת חג פורים בשכונת שלמה בחדרה קורא להזהיר ילדים לבל יתחפשו לחיילים ושוטרים. זאת על מנת שהילדים לא יידמו לחילונים, אפילו לא בחג פורים.

תגובה אחת

  1. רק אצל היהודים קודם עושים ואחר כך שומעים……

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *