יום שלישי , מרץ 19 2019
בית / שרון / חדרה / "נבדק החשד כי בקבוק התבערה שהושלך קשור לסגירת המקום"
מזנון עיריית חדרה
טרם התבצעו מעצרים. מזנון עיריית חדרה (צילום: שלומי גבאי)

"נבדק החשד כי בקבוק התבערה שהושלך קשור לסגירת המקום"

 

מזנון עיריית חדרה
טרם התבצעו מעצרים. מזנון עיריית חדרה (צילום: שלומי גבאי)

מזנון "מול השופט" בעיריית חדרה ממשיך לתפוס כותרות. בקבוק תבערה הושלך אמש (ראשון ) בשעות הלילה אל עבר מזנון "מול השופט" הממוקם בקומת הכניסה של עיריית חדרה. המזנון נמצא בימים אלה בשיפוצים, ונגרם  נזק קל לדלת הכניסה. לדברי מפקד תחנת משטרת חדרה, סנ"צ אבי מאור, האירוע נמצא כעת בחקירה ועד כה לא נעצרו חשודים המעורבים במעשה. מאור: "נלקחו ממצאים מהזירה ואלה נשלחו לחקירת מעבדה במטה הארצי. כמו כן, נבדק הרקע שקושר את האירוע לסגירת המקום, בשל היעדר רישוי עסק והפעלתו על ידי אחרים האמורה להיערך בעקבות זכייה במכרז. היות ועולה החשד, כי השלכת הבקבוק היא בעקבות סגירת העסק ב-2013". לדברי מאור, הרי שלהשלכת הבקבוק קדם אירוע שהתרחש לפני שבועיים. אז הגיעו למקום בו פעל המזנון מספר חשודים, פנו למשפצים בדברים ואמרו כי המקום המשופץ הוא בכלל שלהם. תלונה על אירוע זה, לא הוגשה במשטרה והמשטרה בודקת האם יש קשר בין שני אירועים אלה.

בחודש אפריל דיווחנו כי בית המשפט השלום בחדרה לא העניק עוד תקופת חסד לבעלי מזנון "מול השופט", שפועל בתוך העירייה. הערעור להאריך את פעילות המזנון ללא היתר או רישיון עסק נדחה.

 

בדוק גם

פורים בחדרה. ארכיון

שמחה צהלה וביטחון

במסגרת ההיערכות והכוננות בעירייה, בעמותת "פנאי העיר ובמשטרה לאירועי פורים, צפויים שינויי תנועה והנחיות ביטחון שנועדו לעבור את החג בשלום

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *