יום שבת , פברואר 16 2019
בית / שרון / חדרה / לראשונה: מורות השתתפו בספורטיאדה
קבוצת תיכוני חדרה בכדורשת. צילום: דאבלפס
קבוצת תיכוני חדרה בכדורשת. צילום: דאבלפס

לראשונה: מורות השתתפו בספורטיאדה

תיכון חדרה הוא בית הספר הראשון אי פעם ששלח מורות לספורטיאדה. תחרות זו מאורגנת על ידי הסתדרות העובדים ונחשבת לאירוע המסכם של הליגות למקומות עבודה. את תיכון חדרה ייצגה קבוצת הכדורשת, אחד הענפים הבולטים בספורטיאדה שרשם התפתחות מרשימה בארץ בשנים האחרונות.

קבוצת תיכון חדרה בניהולה של המורה שרה קורן אמנם הודחה אבל שובצה בדרג 2 החזק. אחרי ההדחה נשארו חברות הקבוצה לתמוך בקבוצה מעיריית חדרה. שרה קורן: "זהו תקדים וזו הפעם הראשונה שמורות מתיכון חדרה משתתפות בספורטיאדה בתמיכת רחבה של ההנהלה, ועד העמותה, ועד ההורים, ועד המורים והחברים מחדר  המורים. הקבוצה החלה לפעול לפני כשנה וחצי בהתארגנות מקומית. את הקבוצה מאמנת עידית יצחק בהתנדבות מלאה ואני המנהלת. הקבוצה בנויה משלושת התיכונים והחטיבות בעיר. במסגרת זו המורות שומרות על כושר, אהבה לספורט ולמשחק הכדורשת שתפס תאוצה בכל רחבי הארץ  וגם גיבוש וחברות ביניהן".

קבוצת תיכוני חדרה בכדורשת. צילום: דאבלפס
קבוצת תיכוני חדרה בכדורשת. צילום: דאבלפס

בדוק גם

דוד מלכה צילום אלכס הובר

המנכ"ל הפורש של עיריית כרמיאל :"הייתה לי הזכות להיות שותף בבנייה של עיר"

אחרי שכיהן במשרות בכירות ובשלוש השנים האחרונות כמנכ"ל העירייה פורש דוד מלכה מעבודתו הציבורית. בראיון מיוחד הוא מספר על ילדותו בשיכון עולים בעכו, על הצבא ועל הנוסטלגיה העירונית מימיו של ברוך ונגר ז"ל. עכשיו, הוא משאיר עירייה בלי מנכ"ל קבוע והולך לנוח

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *