יום רביעי , מרץ 27 2019
בית / שרון / חדרה / יוכי דהן מונתה למבקרת עיריית חדרה
המבקרת החדשה בעיריית חדרה. יוכי דהן . צילום באדיבות העירייה
המבקרת החדשה בעיריית חדרה. יוכי דהן . צילום באדיבות העירייה

יוכי דהן מונתה למבקרת עיריית חדרה

תכירו את המבקרת החדשה של עיריית חדרה: יוכי דהן, נשואה ואם לארבעה בעלת תואר ראשון  במדעי- החברה, ותואר שני במדע המדינה, ממשל ומדיניות ציבורית עם התמחות בביקורת פנימית וציבורית. דהן עובדת בעירייה חדרה משנת 1982 ברווחה החינוכית, ומשנת 2002 החלה לעבוד בלשכת מבקר העירייה, בתחילה כעוזרת למבקר ובהמשך כסגנית ולאחר מכן כמ"מ המבקר מנחם כהן עד לצאתו לגמלאות.

יוכי דהן (צילום: באדיבות העירייה)

במסגרת אחריותה כמבקרת העירייה, עליה לבצע ביקורת על התקינות והחוקיות של פעילות הרשות המקומית לצורך קידום המנהל התקין, טוהר המידות החיסכון והיעילות. בין תפקידיה, לבצע ביקורת שנתית, לבדוק את פעולות העירייה ואת פעולות עובדי העירייה, לבקר את הנהלת חשבונות העירייה ולבדוק אם דרכי החזקת כספי העירייה ושמירת רכושה והחזקתו מניחות את הדעת,  הגשת דוח ביקורת ופרסומו.

עוד נדרש ממנה במסגרת התפקיד להראות יסודיות ניתוח ועיבוד פרטים רבים. עליה לעבוד כמלווה בממשקים עם תחומי המשפט והניהול הכספי ולהפגין יכולת ביצוע ביקורת בונה ומעקב תיקון ליקויים לטובת שיפור המערכת העירונית.

בדוק גם

שותפים ליוזמה. הצוות המוביל

שיתופי פעולה למניעת התנהגויות בסיכון

פעילות עירונית עם הורים ילדים ונוער למניעת התנהגויות סיכוניות, מתקיימת בשיתוף עיריית חדרה ועמותת "פנאי העיר" ובהובלת ההנהגה ההורית העירונית

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *