יום ראשון , מרץ 24 2019
בית / שרון / חדרה / חדרה: עלייה של 7 אחוזים בזכאים לתעודות בגרות
(אילוסטרציה )
(אילוסטרציה: פנתרמדיה )

חדרה: עלייה של 7 אחוזים בזכאים לתעודות בגרות

עלייה של שבעה אחוז  בזכאות לתעודות בגרות בחדרה כל מתפרסם היום (ב')  מנתונים של משרד החינוך במחוז חיפה.  בשנת 2011  שיעור זכאות לתעודת בגרות בקרב בני נוער בעיר עמד על 56 אחוז. בשנת 2010 עמד אחוז הזכאים על 49 אחוז בלבד.  כיום הממוצע הארצי עומד על 52 אחוזי זכאות.

בני נוער במבחן אילוסטרציה
אילוסטרציה

באגף החינוך בעיריית חדרה מפעילים בשלוש השנים האחרונות מדיניות של אי הנשרה- תלמידים בעלי הישגים נמוכים אינם נפלטים כיום ממערך החינוך אלא ניגשים לבגרויות.

ראש העירייה חיים אביטן
הישג מדהים. חיים אביטן (צילום: עיריית חדרה)

מדובר בשיעור הזכאות גבוה  ומתווסף לכך שבשנה שעברה זכתה חדרה בפרס החינוך הארצי. עיריית חדרה משקיעה למעלה מ-80 מליון שקלים בשנה בתחום החינוך. בין היתר, בתכניות העשרה שונות בנושא ההצלחה בבגרויות.

ראש עיריית חדרה חיים אביטן: "מדובר בהישג שמתרחש אחרי שמונה שנים, בהן השקעתי בחינוך את מלוא המשאבים. כעת, אחרי הרבה יזע, דמעות וקשיים, אני מאושר. המטרה הבאה אותה שמתי לנגד עיני היא שבעוד מספר שנים נגיע גם ל-70 אחוזי הצלחה בבגרויות, זה לא בשמיים".

 

 

 

 

בדוק גם

"השתכרתי בפעם הראשונה כשהייתי בן 13" (צילום אילוסטרציה: פוטוליה)

אבא, אמא וכל השאר

"כולנו היינו בני נוער, עם החוויה של בדיקת הגבולות, והיום אנחנו יכולים להוות דוגמה ולשמוע את הצרכים והרצונות שלהם". נירית שפאץ הצטרפה לסיור לילי עם שלושה מחברי סיירת ההורים של פרדס חנה~כרכור. היה קר בחוץ וחם בלב

תגובה אחת

  1. שלום איילת תוכלי לשלוח לי את המקור לנתונים שלך ?
    תודה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *