יום שבת , מרץ 23 2019
בית / שרון / חדרה / חדרה: בני זוג תועדו מכים את כלביהם עם מגב וחגורה
הווטרינר העירוני עם הכלבים שהוחרמו (צילום: עיריית חדרה)
הווטרינר העירוני עם הכלבים שהוחרמו (צילום: עיריית חדרה)

חדרה: בני זוג תועדו מכים את כלביהם עם מגב וחגורה

הווטרינר העירוני עם הכלבים שהוחרמו (צילום: עיריית חדרה)
הווטרינר העירוני עם הכלבים שהוחרמו (צילום: עיריית חדרה)

בעקבות תיעוד מצולם של בני זוג מחדרה המכים את כלביהם, החרים הווטרינר העירוני ד"ר יורם ולטר את הכלבים ואף מסר עדות במשטרה בדבר כשירותם של בני הזוג להחזיק כלבים בביתם.
הפרשה החלה כאשר תושב חדרה הבחין בהתנהגותם של בני הזוג כלפי כלביהם ותיעד את מעשיהם במצלמתו. הסרטונים, המתעדים את הגבר בועט בכלב ומכה אותו במגב ואת האישה מצליפה בכלב אחר בחגורה, הועלו לרשתות החברתיות והפכו ויראליים.

התיעוד ברשתות החברתיות העלה חשד להתעללות בבעלי חיים, ותלונה בנושא הוגשה למשטרה ולמשרד החקלאות, וגם המחלקה הווטרינרית העירונית בחדרה עודכנה בנושא. בעקבות התלונה הורה סגן מפקד משטרת חדרה רפ"ק גיל אלחדד לפתוח בחקירה, ובני הזוג נעצרו והובאו לתחנת המשטרה. הווטרינר העירוני ד"ר ולטר זומן למתן עדות, ואמר לשוטרים כי לאור הסרטונים, בני הזוג האמורים אינם ראויים לגדל כלבים בביתם.

בהמשך הגיע הווטרינר העירוני לביתם של בני הזוג, בליווי משטרתי, החרים שלושה כלבים שנמצאו בחצר הבית והביאם לתחנת ההסגר של המחלקה הווטרינרית. לאחר ליל שהייה בתחנת ההסגר הם צפויים לעבור לחסותה של עמותת "תנו לחיות לחיות" לצורך טיפול ומסירתם לאימוץ לבית חם ואוהב. נגד בני הזוג נפתח תיק פלילי, והם שוחררו לביתם בתנאים מגבילים.

 

בדוק גם

העלון שפורסם בשכונת שלמה בחדרה

בשכונה החרדית בחדרה קוראים לילדים לא להתחפש לחיילים

עלון שחולק לקראת חג פורים בשכונת שלמה בחדרה קורא להזהיר ילדים לבל יתחפשו לחיילים ושוטרים. זאת על מנת שהילדים לא יידמו לחילונים, אפילו לא בחג פורים.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *