יום שישי , מרץ 22 2019
בית / שרון / זכרון יעקב / מנהלת אגף חינוך חדשה במועצת חוף הכרמל: גבי אסם
גבי אסם (צילום: מועצה אזורית חוף הכרמל)
גבי אסם (צילום: מועצה אזורית חוף הכרמל)

מנהלת אגף חינוך חדשה במועצת חוף הכרמל: גבי אסם

מליאת המועצה האזורית חוף הכרמל אישרה פה אחד את מינויה של מנהלת אגף החינוך החדשה במועצה, ד"ר גבי אסם. אסם, בת 56, נשואה ואם לשלושה, היא חברת קיבוץ אפיקים ובעלת היכרות מעמיקה עם מועצות אזורית והמרחב הכפרי, שימשה בתפקידה האחרון כמנהלת אגף החינוך בתנועה הקיבוצית ומרצה במכללה האקדמית כנרת ובמכללת אורנים ובעברה אף שימשה מספר שנים כמנהלת החינוך הבלתי פורמאלי במועצה אזורית עמק הירדן.

מהמועצה נמסר כי אחד הנושאים הראשונים שתקדם  ד"ר אסם בתפקידה, הכנת תכנית אב לחינוך, ומלבד בינוי מוסדות חינוך חדשים, הקו המנחה יהיה על יישום תפיסות חדשניות ותעוזה פדגוגית, העברת סמכויות הטיפול של גילאי 0-3 לאגף החינוך מתוך ראייה כוללת ליצירת רצף חינוכי מגיל 0 ועד 18 ושילוב של ילדים עם צרכים מיוחדים במערכת החינוך שלנו, מתוך תפיסה שהשילוב יעצים ויחזק את הפרט ואת הקהילה כולה.

ראש המועצה, אסיף איזק, וסגן ראש המועצה ומחזיק תיק החינוך, רפי אבני, ציינו: "ד"ר גבי אסם היא האדם הנכון בזמן הנכון להובלת מערכת החינוך של חוף הכרמל לעבר חדשנות פדגוגית ומצוינות חינוכית. אנו מאחלים לגבי הצלחה רבה".

גבי אסם אמרה: "אני שמחה ונרגשת עם כניסתי לתפקיד ומודה על ההזדמנות שניתנה לי, יש בחוף הכרמל צוות חינוכי איכותי אותו הכרתי בתפקידי הקודם, צוות שיוביל את חינוך חוף הכרמל צעד אחד קדימה".

בדוק גם

חוגגים פורים בנהריה צילום: אדריאן הרבשטיין

נהריה לבשה הבוקר חג

שדרות הגעתון שעוצבו ברוח סיפורים מוכרים מאגדות הילדים, הומות אדם וגם אורח לא צפוי: שר האוצר, משה כחלון

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *