יום שני , מאי 27 2019
בית / שרון / זכרון יעקב / מישה בלומנפלד: אוריד משכרי
מישה בלומנפלד (חן בלחנס)
מישה בלומנפלד (חן בלחנס)

מישה בלומנפלד: אוריד משכרי

מישה בלומנפלד (חן בלחנס)
מישה בלומנפלד (חן בלחנס)

סיעה: "זכרון יעקב שלנו"

מי: מישה בלומנפלד, בן 57, גדל והתחנך בזכרון יעקב. אבא לשגיא, שמרת ושובל. בוגר מכון וינגייט ובית הספר למלונאות ותיירות של אוניברסיטת חיפה. בעבר שימש סמנכ"ל כפר הנופש שפרינצק וניהל בתי מלון – בית יערי בנתניה, כפר החורש ומלון הר הכרמל בחיפה. לשעבר חבר הנהלת מכבי זכרון יעקב ודירקטור בחברה הכלכלית זכרון יעקב. בעשר השנים האחרונות משמש חבר מועצה ויו"ר האופוזיציה. בשנה האחרונה כיהן כיו"ר ועדת ביקורת.

מה: מתחייב לקדם את פיתוח התשתיות ולהתאים את קצב הבנייה לתשתיות; המשך פרויקטים של המועצה בקדנציות הקודמות תוך ביסוסן ושילובם בתוכנית אב רצינית לשמירה על אופי המקום; פתיחת אזורי הרישום בבית הספר התיכון והפחתת הרגולציה של המועצה על מוסדות החינוך ביישוב; מתחייב לשמור על איכות הסביבה, יקצה משאבים לחינוך, תרבות וטיפוח חיי קהילה איכותיים ומעשירים, יפעל להגברת הביטחון אישי עבור כל תושבי המושבה, יפעל להקמת מנהלת תיירות פנים.

למה דווקא אני: "בעשר השנים האחרונות אני משמש יו"ר האופוזיציה בהתנדבות מלאה מבלי לסטות ימין או שמאל ומבלי לפגוע במחויבותי לבוחרי. את הכלי היחידי שעומד לרשותי לעצור או לקדם תהליכים שלטוניים באמצעות עתירות לבתי משפט ובג"צ עשיתי מהוני האישי. היום אני עומד בראשה של סיעה המורכבת מנציגי כל הסקטורים ביישוב מתוך תפיסה שלפוליטיקה המקומית אין דבר עם הפוליטיקה המדגישה את השוני בין האוכלוסיות. אני מתחייב שכל הסקטורים יקבלו ייצוג הולם על פי צורכיהם ולא על פי מידת הכוח שצברו. על פי תפיסת עולמי, התושבים בזכרון יעקב הם הלקוחות של הרשות המקומית וככאלה, מגיע להם השירות הטוב ביותר בכל התחומים. עבודתי היא שליחות ולכן אני מתחייב לקדם את המושבה. אני מתחייב להוריד את שכרי האישי ב-15 אחוז כראש מועצה ומתחייב לפרוש לאחר עשר שנות כהונה".

בדוק גם

אבי אלקבץ מצביע (צילום: כפיר בזק)

עפולה: אבי אלקבץ ויצחק מירון נפגשו בקלפי

בתזמון מדויק הופיעו שני המתמודדים לראשות עיריית עפולה לקלפי. אלקבץ הגיע עם עדת מעריצים, מירון עם אחיו

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *