יום שני , מרץ 25 2019
בית / שרון / בחירות מקומיות בשרון / זכרון יעקב: מחיאות כפיים ועוגה לאלי אבוטבול
90504c0bdc8f20093150f7134f853f47

זכרון יעקב: מחיאות כפיים ועוגה לאלי אבוטבול

אלי אבוטבול ועוגת הניצחון (צילום: ענבר דותן)
אלי אבוטבול נבחר לקדנציה שלישית כראש מועצת זכרון יעקב ברוב של 66 אחוז. מישה בלומנפלד שהתמודד מולו זכה ל-33 אחוז מקולות הבוחרים.
אבוטבול עמד נרגש במטה הבחירות אל מול מאות המתנדבים. ראשית הודה אבוטבול לאישה שאיתו, עידית ואז הודה בהתרגשות רבה למאות הפעילים: "תודה לכם, תושבים יקרים שהבעתם בי אמון. יחד נפעל להגשמת כל החלומות שלנו.  החל ממחר בבוקר נמשיך להוביל את המושבה היפיפייה שלנו, הבית שלנו כפי שעשינו עד כה״

במטה של אבוטבול לא הסתירו לרגע את ההתרגשות הגדולה. בכל פעם שקיבלו את תוצאות האמת מאחת הקלפיות, מחיאות הכפיים הרימו את תקרת גג המטה. רגע לפני הכרזת הניצחון הסופית, הביאו המתנדבים עוגה עם זיקוק ענק.

אלי אבוטבול, בן 45, יליד זכרון יעקב. נשוי לעידית, אב לארבעה, מכהן 10 שנים כראש המועצה ומתמודד לקדנציה שלישית מטעם רשימת "זכרון שבלב". עורך דין בהשכלתו וחבר לשכת עורכי הדין בישראל, בעל תואר ראשון LLB במשפטים של מכללת שערי משפט ותואר שני במדיניות ציבורית מאוניברסיטת חיפה. לפני שנבחר לראשות המועצה שימש רכז נוער בסיכון במושבה, רכז נוער יישובי, יו"ר מועצת פועלי זכרון יעקב וחוף הכרמל, יועץ משפטי בהסתדרות וחבר המועצה המקומית בין השנים 1998-2003.

בדוק גם

שרת המשפטים איילת שקד

"רוצה להמשיך לכהן כשרת המשפטים". איילת שקד מגיעה לחדרה

שרת המשפטים איילת שקד תגיע לחוג בית בחדרה ביום ראשון הקרוב, תשוחח עם החדרתיים, תדבר על מפלגת הימין החדש ותענה על שאלות מהקהל המקומי.

תגובה אחת

  1. לאל היקר עלה והצלח הצלחתך בבחירות הנ"ל זה מראה עד כמה אתה צריך להמשיך ולחלום בדרך בה בחרת לכן כל אלה שרצו בהדחתך יוכלו לאכול את הכובע עוד חמש שנים .אני מאחל לך כל טוב ותמשיך בדרכך.מידדיך
    אלקיים נינו

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *