יום ראשון , מאי 26 2019
בית / בחירות מקומיות 2018 / אביגיל אודרברג אלימי מצטרפת לפוליטיקה
אביגיל אודרברג אלימי (צילום: יח"צ)
אביגיל אודרברג אלימי (צילום: יח"צ)

אביגיל אודרברג אלימי מצטרפת לפוליטיקה

סגן ראש המועצה האזורית חוף הכרמל, אורן עוזרד, המתמודד לראשות המועצה האזורית בבחירות הקרובות שיחולו בסוף חודש אוקטובר, הודיע כי אביגיל אודרברג ממושב צרופה, המכהנת כיום כמנהל הקהילה של כרם מהר"ל, תהיה המועמדת שלו לתפקיד סגנית ראש המועצה. אודרברג תמשיך את תפקידה כמנהלת הקהילה של כרם מהר"ל ותתמודד למליאת המועצה כנציגת צרופה.

אודרברג, בת 40, שרתה כקצינה בצה"ל והיא בעלת תואר B.A במנהל עסקים עם התמחות במימון ושוק ההון ו- M.B.A במנהל עסקים עם התמחות במערכות מידע. אודרברג כיהנה בעבר ככלכלנית ומנהלת פרויקטים בחברות תקשורת גדולות, מורה ליישומי מחשב, יועצת ומדריכה שליוותה מאות משפחות והקימה את מרכז "החממה להורים וילדים" בעין כרמל. היא בעלת ניסיון עשיר בפעילות הקהילתית, מעורבת בקהילה בחוף הכרמל כבר כ-9 שנים ופועלת בהתנדבות בוועדות חינוך ותרבות בצרופה. בשנתיים האחרונות מכהנת אודרברג כמנהלת הקהילה במושב כרם מהר"ל. היא ילידת צרופה ודור שלישי במושב, אמא ל-4 ילדים שמתחנכים במערכות החינוך השונות במועצה.

 

אביגיל אודרברג אלימי (צילום: יח"צ)
אביגיל אודרברג אלימי (צילום: יח"צ)

אודרברג אמרה עם ההכרזה על מועמדותה: "אני מגיעה מלאת אנרגיות ורצון לעשייה משותפת לטובת התושבים המיוחדים של חוף הכרמל. כמי שמגיעה מעולמות הניהול המודרני של חברות טלקום גדולות ומכירה היטב את המועצה והאתגרים שלה, הן כתושבת ואמא והן כמנהלת קהילה, אני מתכוונת לפעול במלוא המרץ להמשיך את תנופת הפיתוח של המועצה ולהכניס לתוך עבודתה כלים חדשניים ויעילים יותר שישפרו את השירות לתושב.  נמשיך לעודד את רוח הקהילה של חוף הכרמל, תוך שמירה על המרחב הכפרי הנפלא בו אנו חיים ופעולה מסורה לרווחת כלל התושבים במועצה. אפעל לחיזוק הקשר בין המועצה לבין התושבים והוועדים ולבניית חיי קהילה משותפים לקהילת חוף הכרמל. אני רואה חשיבות רבה בהצטרפות של נשים למעגל העשייה הציבורית ומקווה שנשים נוספות יפעלו כמוני".

עוזרד הוסיף: "אודרברג היא מועמדת ראויה ביותר, דור שלישי במושב, בת למשפחת אלימי ואהוד משכילה ופעילה שנים רבות בהתנדבות בוועדות החינוך והתרבות וגם מכירה היטב את התושבים, הצרכים והשטח. היא ללא ספק מועמדת איכותית ומקצועית שמכירה היטב הן עבודה בחברות מתקדמות ומובילות במשק והן פעילות התנדבותית ושירות למען הקהילה. אני בטוח שיחד עם אביגיל, בעבודת צוות טובה, נתמודד בהצלחה עם האתגרים הרבים העומדים לפתחנו, בראשם המאבק בכוונה להקים את אסדת הגז ומיכל הקונדנסט מול בתינו, הצורך להשיג מצוינות בחינוך עם פתרונות חינוכיים מגוונים יותר ופתיחת אזורי רישום בביה"ס, שימור המרחב הכפרי במועצה לצד פיתוח תשתיות ומתן מענה לצרכים הייחודיים של עתלית וקיסריה, ועוד".

בדוק גם

צילום אילוסטרציה: פנתרמדיה

כך ייעשה לחיילת שבדתה מליבה תקיפה מינית

החיילת הודתה כי טפלה על מפקדה הישיר האשמות שווא. היא נידונה ל-90 ימי מאסר שירוצו בעבודות שירות, תשלום פיצוי לקצין בסך 2000 שקלים והורדה לדרגת טוראי

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *