יום שלישי , מרץ 26 2019
בית / שרון / בנימינה / בבנימינה וגבעת עדה מתגברים ביטחון
תגבור הבטחון. מועצת בנימינה גבעת עדה (צילום: באדיבות המועצה)
תגבור הבטחון. מועצת בנימינה גבעת עדה (צילום: באדיבות המועצה)

בבנימינה וגבעת עדה מתגברים ביטחון

השבוע החלה המועצה המקומית בנימינה גבעת עדה באיפיון החזית הטכנולוגית  וברישות שתי המושבות במערכת מצלמות מתוחכמת אשר תחבר את בנימינה וגבעת עדה למוקד אחד.

מהמועצה נמסר כי מוקד זה ייתן פתרון עתידי לבעיות רבות גם בשעות הלילה וגם בשעות היום. בשלב ראשון יתבצע איפיון של המערכת, ובשלב השני יירכש הציוד על בסיס האפיון ויחובר למוקד אחד. פרטים נוספים יינתנו בהמשך.

ואם יש לכם ג'יפ או שתמיד חלמתם להסתובב באחד כזה למטרות טובות כמו הגנה ובטחון היישוב, דעו כי בימים אלו מוקמת יחידה חדשה: יחידת הג'יפאים של בנימינה – גבעת עדה. המעוניינים בפרטים, יכולים לפנות לרן דלויה במייל: jeepbga@gmail.com.

תגבור הבטחון.  מועצת בנימינה גבעת עדה  (צילום: באדיבות המועצה)
תגבור הבטחון. מועצת בנימינה גבעת עדה (צילום: באדיבות המועצה)

 

 

לאחר עבודת תכנון המועצה יצאה לדרך בפרוייקט שיפוץ המקלטים, בגבעת עדה ובבנימינה. בביקור שערך השבוע אל"מ אלדד זייד, הממונה מטעם פיקוד העורף על תחרות המקלטים בשנים האחרונות בשיתוף המועצה לישראל יפה, הוא שיבח את העשייה ואת השיפור הרב במערכת הבטחונית ביישוב. יחד עם זאת,  לאור פערי הצפירה שהתגלו במבצע צוק איתן, פנתה המועצה לפיקוד העורף לצורך השלמת פערים באזור רחוב הנשר ובכרמי בנימינה. השבוע אושר רכישת ומיקום צופר חדש, ועדיין לא נקבע מיקומו המדוייק. הוא צפוי להתמקם תוך שישה חודשים.

 

בדוק גם

"הרחבתי את שעות קבלת הקהל במשרדי ואני משתדל להגיע לכולם". ויסברג (צילום: הילה אייזינגר)

מראשות המתנ"ס לראשות המועצה

כנראה שגם בחלומותיו השאפתניים ביותר, איתי ויסברג לא תיאר לעצמו שבשנים הקרובות ירוץ לראשות מועצת בנימינה גבעת עדה וגם יזכה. אבל החיים זה מה שקורה בזמן שבן אדם עסוק בלתכנן תוכניות, ומותו הפתאומי של פינקי זוארץ טרף את הקלפים. רגע לפני כניסת השנה החדשה, ויסברג מסכם 72 ימים בתפקיד ומסמן מטרות לשנים הבאות כנראה שגם בחלומותיו השאפתניים ביותר, איתי ויסברג לא תיאר לעצמו שבשנים הקרובות ירוץ לראשות מועצת בנימינה גבעת עדה וגם יזכה. אבל החיים זה מה שקורה בזמן שבן אדם עסוק בלתכנן תוכניות, ומותו הפתאומי של פינקי זוארץ טרף את הקלפים. רגע לפני כניסת השנה החדשה, ויסברג מסכם 72 ימים בתפקיד ומסמן מטרות לשנים הבאות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *