יום שישי , פברואר 22 2019
בית / שרון / חדרה / בונים בניינים: החלה הקמת המגדלים האחרונים בפרויקט אמירי פארק חדרה
אמירי פארק חדרה. צילום: גדי בלומברג
אמירי פארק חדרה. צילום: גדי בלומברג

בונים בניינים: החלה הקמת המגדלים האחרונים בפרויקט אמירי פארק חדרה

עיריית חדרה חתמה על היתר הבניה לשני המגדלים האחרונים, מגדל 10 ומגדל 11 בפרויקט אמירי פארק חדרה של חברת אמירי גן , אשר בשכונת הפארק במזרח העיר והחלה בבנייתם עד כה שיווקה חברת אמירי גן בפרויקט כ -400 דירות בכל הפרויקט ובימים אלה החלה בשיווק שני המגדלים האחרונים. בשני המגדלים האחרונים, בני 21 קומות כל אחד, יבנו עוד 164 דירות חדשות לרווחת התושבים.

תמהיל הדירות בפרויקט מגוון ומונה דירות של 3,4 או5 חדרים ודירות מיוחדות. מחיר לדירת 4 חדרים בשטח של 108 מ"ר החל מ 1.340 מיליון שקלים.
בנוסף דיווחו בחברה כי לאחרונה סיימו לאכלס שני מגדלים נוספים במלואם בפרויקט.

פרויקט אמירי פארק חדרה נמצא קו ראשון לפארק ענקי בשטח של 70 דונם, שבמרכזו אגם אקולוגי של 5 דונם. מסביב לאגם הקימה הרשות שבילי הליכה , אופניים , מתקני כושר ופנאי . בהקמת הפארק הושקעו כ 150 מיליון שקלים. ייחודו של הפרויקט הוא שכל הבניינים שלו נמצאים ממש למרגלות הפארק.

אמירי פארק חדרה. צילום: גדי בלומברג
אמירי פארק חדרה. צילום: גדי בלומברג

פרויקט אמירי פארק חדרה כולל 740 דירות ובניית צמודת קרקע ונבנה בשכונת הפארק בעיר. בפרויקט 11 בניינים. 4 בניינים בני 8 קומות עם 22 יח"ד בכל בניין אשר שווקו ואוכלסו ו -7 של 20 קומות , בהם 76 יח"ד בכל אחד . המגדל הראשון בן 20 קומות שווק ואוכלס ומגדל נוסף שווק ואמור כאמור להתאכלס כעת. החברה קיבלה היתר בנייה לשני מגדלים נוספים ובנייתם החלה .

לדברי אלי ויצמן, משווק הפרויקט "אחד היתרונות הבולטים בשוק הנדל"ן בחדרה הוא כי מדובר במקום שעדיין משווק ברובו דירות בשוק החופשי , זאת מכיוון שרוב הקרקעות בעיר הן קרקעות פרטיות בניגוד למרבית הקרקעות בארץ השייכות למדינה ומשווקות במסגרת מחיר למשתכן על ידי משרד האוצר וכך מגבילות מאוד את אופי הרוכשים להם יש היצע מספיק של דירות חדשות במחירים נמוכים. היצע הדירות בחדרה מגוון ומתאים גם לאותם זוגות צעירים במחפשים בדרך כלל דירות במסגרת מחיר למשתכן ביתר חלקי הארץ , אך כאן בגלל שהפרויקטים אינם תחת ההגבלות השונות של מחיר למשתכן , רמת הסטנדרט טובה יותר , לרוכשים יש וודאות גדולה יותר בקשר לדירה וכן גמישות גדולה יותר בכל הקשור לשדרוגים והתאמת הדירה לצרכיהם וכן מגוון האפשרויות שניתן לבחור מהן לרכישת דירה. כמו כן הגיוון באוכלוסייה הרוכשת דירות בפרויקט".

ויצמן מוסיף: "התחלנו בהקמת שני המגדלים האחרונים בפרויקט. זוהי ההזדמנות האחרונה לרוכשים המעוניינים לרכוש דירה במחירים נמוכים ביחס לשוק הנדל"ן באזור השרון ובתנאים אופטימליים למשפחות צעירות ומשפרי דיור. הדירות כולן פונות לפארק הענק המוקם בשכונה".

בדוק גם

שכונת הפארק בחדרה (צילום: דוברות עיריית חדרה)

בקרוב: פארק אקולוגי בחדרה

מספר שיא של 30 קבלנים מביעים עיניין במכרז שפורסם להקמתו של פארק אקולוגי בשכונת הפארק. בין השאר הוא יכלול אגם, מסלולי הליכה וריצה, מתחמי משחקים נגישים ומיני-אמפי

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *