יום שלישי , מרץ 19 2019
בית / שרון / אור עקיבא / סרט של מגמת תקשורת באור עקיבא מועמד לפרסים יוקרתיים
תמונה-לכתבה-הסרט-קידוש-השם

סרט של מגמת תקשורת באור עקיבא מועמד לפרסים יוקרתיים

פוסטר הסרט "קידוש השם" (צילום: באדיבות דוברות עיריית אור עקיבא)
פוסטר הסרט "קידוש השם" (צילום: באדיבות דוברות עיריית אור עקיבא)

הסרט "קידוש השם" פרי יצירתם של בוגרי מגמת הקולנוע והתקשורת של תיכון אמית עתידים אור עקיבא, עלה לתחרות הגמר הבינלאומית לבתי ספר תיכוניים שתתקיים בחודש נובמבר השנה בהוליווד, כמו גם לתחרות היצירה הצעירה בפסטיבל הסרטים הבינלאומי לסרטים שיערך בחיפה בחול המועד סוכות.

בתחרות הגמר יתמודד הסרט בקטגוריית הסרט הזר הטוב ביותר מול בולגריה, רומניה אוסטרליה, הונג קונג, אוסטרליה, רומניה, שבדיה ועוד. בתחרות היצירה הצעירה בפסטיבל הסרטים בחיפה יתמודד הסרט אל מול שמונים וחמישה סרטים שנתקבלו מכל מגמות הקולנוע מכל רחבי הארץ.

הסרט "קידוש השם", עוסק במאבקו של צעיר חרדי בשם יוסף השואף להתגייס לצה"ל על אף התנגדותו של אביו ושל הקהילה בה הוא חי. הצעיר נקרע בין רצונו לתרום למדינה לבין ניתוק הקשר מכור מחצבתו וממשפחתו עד לסוף הטראגי.

המנהלת הכללית של קריית החינוך אמי"ת עתידים באור עקיבא אתי לרדו: "הסרט משקף את דרכו הערכית והחינוכית של בית הספר ועוסק בסוגיות הליבה של החברה בישראל באמצעות תחומי הדעת השונים ומקצועות הלימוד לבגרות כדרך הוראה מלמדת חווייתית ומאתגרת. השתתפותו של הסרט בפסטיבלים בחיפה ובהוליווד הינו הכרה באיכות הלמידה ובעבודה המקצועית והמסורה של התלמידים וצוות והמורים כאחד".

בדוק גם

אור עקיבא מחבקת את ניתאי חיים. מתוך ההפנינג שנערך בשבוע שעבר

מתגייסים להציל את ניתאי חיים מאור עקיבא

ניתאי בן ה-5 מאור עקיבא חולה במחלה קשה שאינה מוכרת על ידי משרד הבריאות והטיפולים לה יקרים מאד. אירוע התרמה למענו ייערך במוצ"ש בהיכל התרבות באור עקיבא בהשתתפות ליאור כלפון, עדן חסון, סגיב כהן וצחי חזן. בואו לחבק.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *