עורכות הדין שנתפסו ברשת

וגם: מי תרמה דם, מי איבד מזוודות ומי חגג יום הולדת 83 * מדור הפרקליטים של הד הקריות
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on print
פרקליטים בימי קורונה | צילום: shutterstock
צילום: shutterstock

 
* בשלישי, היום הכי קר השבוע, פגש המדור את עו"ד אמיתי בן נון מקרית חיים, מטייל בחוצות הקריות. המדור, שבדרך כלל לא מוציא שנורקל בימים קפואים כאלה אבל היה בדרכו לפגישה, היה חייב לברר את הסוגיה.
עו"ד בן נון, מי מסתובב מרצונו החופשי בחוץ ביום כזה קר?
"אין ברירה. אני בדרך לבית המשפט לנוער לדיון בהתנגדות להוצאת ילדה מחזקת הוריה. יש דברים ששווה לצאת עבורם גם ביום קר". ואללה, צודק.

דיון חשוב ביום הכי קר. עו
דיון חשוב ביום הכי קר. עו"ד אמיתי בן נון | צילום: עצמי

* תעשו ביג לייק לנבחרת כדורשת נשים של האדווקטיות ממחוז חיפה, שכבר בשני השבוע, בפתיחת הליגה למקומות עבודה, גרפה שני ניצחונות: ניצחון טכני מול בנק הפועלים במשחק הראשון וניצחון מוחץ מול אוניברסיטת חיפה במשחק השני. אגב הנבחרת הוקמה לאחרונה, וזו הפעם הראשונה בתולדות המחוז שמוקמת נבחרת כדרושת נשים. אגב, את הנבחרת מנהלת עו"ד בלהה (בילי) מצגר. שאפו!
נבחרת הכדורשת של האדווקטיות ממחוז חיפה | צילום: לשכת עורכי הדין מחוז חיפה
נבחרת הכדורשת של האדווקטיות ממחוז חיפה | צילום: לשכת עורכי הדין מחוז חיפה

* פתחו יומנים ורשמו. ב-17 בפברואר, בשעה 16:30, יערוך מוקד קריות של לשכת עורכי הדין, בראשותו של עו"ד מימון טולדנו, יום עיון בספרייה העירונית בקרית אתא, שיעסוק בנושאים חשובים ומגוונים. את יום העיון יפתחו עו"ד טולדנו וסגניתו עו"ד בת אל מנור. אשת היח"צ חגית יצחק תרצה על "שיווק ויחסי ציבור למשרד עורך דין בסביבה תחרותית"; יועץ המס בני קיויתי ידבר על דרישות החוק מהעסק הקטן; עו"ד סאמי אבו ורדה ידבר על שיווק ושימור לקוחות. למדור נודע, כי עשרות עורכי דין שריינו לעצמם מקום. יהיה מעניין, ללא ספק.
* היה מעניין במוצאי השבת האחרונה בתוכנית החדשה של רדיו צפון, "פותחים שבוע", בהנחייתן של עו"ד ומגשרת סופי ספקטור וצביה זוגלובק, עת אירחו השתיים את הכוהנת הגדולה של שיטת הפליאו והתזונה המבריאה תמי סירקיס. התוכנית משודרת, אגב, בכל מוצאי שבת בין השעות 22:00 עד חצות. מוזמנים להאזין.
פליאו ותזונה מבריאה. עו
פליאו ותזונה מבריאה. עו"ד סופי ספקטור וצביה זוגלובק מארחות את תמי סירקיס | צילום: עצמי

* עורך הדין לענייני תעבורה, מיודענו ניר לרך, חזר השבוע מלא באנרגיות חדשות מחופשת סקי מפנקת באירופה. אממה? כשנחת בנתב"ג גילה כי המזוודות שלו לא הגיעו לארץ הקודש. לאחר מספר טלפונים התברר, כי המזוודות עלו על מטוס אחר, ורק כעבור 24 שעות עו"ד לרך קיבל אותן לביתו עם שליח מיוחד.
לרך, מה מי מו?
"אירוע לא נעים, אך לבסוף היה מפגש מרגש עם המזוודות. מעולם קודם לכן לא שמחתי כל כך לראות שליח בדלת".
המזוודות שבו אל גבולן. עו
המזוודות שבו אל גבולן. עו"ד ניר לרך בחופשת סקי | צילום: עצמי

* עשרות עורכי דין מכל אזור חיפה והסביבה הגיעו בראשון האחרון לבית הפרקליט בחיפה ליום התרמת דם מיוחד של לשכת עורכי הדין במחוז בשיתוף מגן דוד אדום. המדור תפס את גלית רוטנר מצוות הלשכה ברגעים מרגשים של אומץ ונתינה. כבוד.
תרומת דם. גלית רוטנר | צילום: לשכת עורכי הדין מחוז חיפה
תרומת דם. גלית רוטנר | צילום: לשכת עורכי הדין מחוז חיפה

* ועדת ייפוי כוח מתמשך, בראשותה של עו"ד יעל פנקס, התכנסה השבוע לישיבה, בה השתתפו גם מ"מ יו"ר הוועדה, עו"ד איריס טנצר והסגנים. בפתח הישיבה בירכה עו"ד פנקס את עו"ד יעקב גילת ליום הולדתו ה-83. מזל טוב, יענקל'ה!
יום הולדת 83. עו
יום הולדת 83. עו"ד יעקב גילת | צילום: לשכת עורכי הדין מחוז חיפה

* בלשכת עורכי הדין של מחוז חיפה התקיימה השבוע ישיבת ועדת פלילי במעמד יו"ר ועד מחוז חיפה, עו"ד תמי אולמן ויו"ר משותפות עוה"ד סיגל דבורי ועביר אסדי. חברי הוועדה דנו בנושאים השונים הכרוכים בעבודת המשפט הפלילי במחוז וקידמו פתרונות רבים לרווחת עורכי הדין העוסקים בתחום.
עבודת המשפט הפלילי. עו
עבודת המשפט הפלילי. עו"ד תמי אולמן | צילום: לשכת עורכי הדין מחוז חיפה

* בין דיונים לפגישות התכנסו השבוע חברות וחברי הוועדה לעידוד עסקים – להלן: עוה"ד יפעת שי יוספזון, הלן דורפמן, נסיה איטח, בילי בר זיו, משה פרץ ועודד להב – לישיבה שעל סדר יומה פרויקטים מעניינים ומגוונים. המדור ימשיך לעדכן, יש מה לצפות.
* בבית הפרקליט בחיפה התקיים יום הרצאות מיוחד, שבו הופיעו עורכי דין מובילים ובכירים מהמחוז בתחומי המשפט האזרחי והפלילי מהמגזר הפרטי ומהציבורי. עורכי הדין התבקשו להרצות לא יותר מ-15 דקות בנושא אחד: "התיק הכי אבוד שזכיתי בו". יום העיון רוכז אקדמית על ידי עוה"ד איתי פריימן, טל אבריאל ואחמד רלסאן. למרות שבחוץ היה סוער, בפנים היה חמים, נעים וסופר-מעניין.
יש למה לצפות. חברי הוועדה לעידוד עסקים | צילום: לשכת עורכי הדין מחוז חיפה
יש למה לצפות. חברי הוועדה לעידוד עסקים | צילום: לשכת עורכי הדין מחוז חיפה

* בשלישי השבוע התייצב עו"ד משה יונאי בהיכל עיריית חיפה לצורך הרצאה במסגרת היחידה ללימודי חוץ של אוניברסיטת חיפה.
עו"ד יונאי, מה תחדש למדור השבוע?
"זה שנים שאני מרצה בקורס הכשרת דירקטורים. אני מלמד את הדירקטורים לעתיד 'דיני מכרזים'. בפתח ההרצאה אני מקרין שקופית של שדה מוקשים ומזהיר אותם לשים לב מתי הם נכנסים לשדה מוקשים משפטי בעת קיום מכרז. כמו שחייל, המגיע לשדה מוקשים צריך לקרוא לחבלן, כך על הדירקטורים לקרוא למשפטן, לעורך דין. בנוסף, אני מקריא להם קטע מההצגה 'שמו הולך לפניו' מאת 'המשפטן הדגול' אפרים קישון על חשיבות קיומו של מכרז. הקורס הנוכחי מועבר במיוחד לאנשי התאגידים של עיריית חיפה, ולכן הוא מתקיים בהיכל העירייה. כל הכבוד לעיריית חיפה שמשקיעה באנשיה".

אהבתם? שתפו!

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on print

אולי גם יעניין אותך

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

שיתוף ברשתות החברתיות

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on telegram