מסיבת הפיג'מות של אלה לי

מסיבת הפיג'מות של אלה לי

אלה לי: ״השיר נכתב לפני קצת יותר משנה, וחיכה לרגע שבו ארגיש שאני מוכנה לחלוק אותו אתכם. את השיר הזה כתבו נתן גושן וסתיו בגר המוכשרים אחרי שעות של שיחות אישיות בינינו
אלה לי | צילום עידן שיסטר
אלה לי | צילום עידן שיסטר

אלה לי, מכוכבות הפופ הצעירות והמצליחות ביותר במוסיקה הישראלית, ממשיכה להפתיע וחוברת בפעם הראשונה ליוצרים נתן גושן וסתיו בגר בשיר חדש, "מסיבת פיג'מות".
השיר מלווה קליפ בבימויו של עומר אלוני.
אלה לי החלה את דרכה בעונה השביעית של תכנית הטלוויזיה, ״הכוכב הבא״, ומאז לא עוצרת:
שירי הבכורה שלה, ״זוט עני״ ו״מה אתה רוצה? ״ לצד שיתופי הפעולה המסקרנים שלה עם עברי לידר ודולי ופן ("השמיים נעולים"), עדן חסון ("שימי פס") ואביב גפן ("ורוד מבריק") הפכו את אלה לי במהרה לכוכבת הפופ המסקרנת ביותר בתעשיית המוסיקה הישראלית ואת שיריה ללהיטי ענק עם זכיות רבות ופרסי ״פריצת השנה״ בכל מצעדי ההשמעות ותחנות הרדיו.
בימים אלו, ממשיכה אלה לי לעבוד על שירים חדשים ושיתופי פעולה עם היוצרים והמפיקים המוסיקליים המובילים בישראל, מופיעה בכל רחבי הארץ ועושה את הצעד הראשון שלה בעולם המשחק כאשר מצטלמת לתפקיד הראשי בסדרת נוער חדשה בכיכובה, "שומקום", שתעלה ב YES לקראת סוף שנת 2022.
אלה לי כותבת על השיר: ״השיר נכתב לפני קצת יותר משנה, וחיכה לרגע שבו ארגיש שאני מוכנה לחלוק אותו אתכם. את השיר הזה כתבו נתן גושן וסתיו בגר המוכשרים אחרי שעות של שיחות אישיות בינינו והיום אני מאוד מתרגשת להציג את שיתוף הפעולה שלנו. השיר הזה פותח דלת לעולם הפנימי שלי ולמחשבות שרצות לי בראש בתקופות של לחץ ואני מקווה שאנשים יתחברו לזה כמוני״

 

 

לרכילויות נוספות בהד הקריות לחצו כאן * לדף הפייסבוק שלנו לחצו כאן*

אהבתם? שתפו!

תגיות

אולי גם יעניין אותך

שיתוף ברשתות החברתיות