רשת משרדי עורכי הדין HPL | הפרקליטים פותחים שנה ברגל ימין | הד הקריות

הפרקליטים פותחים שנה ברגל ימין

רשת משרדי עורכי הדין HPL התכנסה לישיבה חגיגית רבת משתתפים, עו"ד סופי ספקטור המריאה בכדור פורח והחגיגה של עו"ד אדיר צבי התבטלה. השבוע שהיה
נוכחות מלאה. חברי רשת משרדי עורכי הדין HPL | צילום: קרנית יהב רק
נוכחות מלאה. חברי רשת משרדי עורכי הדין HPL | צילום: קרנית יהב רק

התוכנית השנתית של רשת משרדי עורכי הדין HPL

רגע לפני שתשפ"א עמדה בשער, התקיימה ישיבה של פתיחת שנת המשפט של רשת משרדי עורכי הדין HPL, שבה אושרה התוכנית העסקית השנתית. הישיבה התקיימה בנוכחות מלאה, נא לנשום עמוק ולקחת אוויר: יו"ר רשת משרדי עורכי הדין HPL – עו"ד יפעת שי יוספזון, עו"ד עודד עוז, עו"ד משה פרץ, עו"ד מירי נחשונוב, עו"ד יערה כרמלי אילוז, עו"ד שרון פוקס, עו"ד הולי שוורץ, עו"ד רעות אקהאוז, עו"ד אופיר רשף, עו"ד דורון זיסו, עו"ד יערית אוליאל, עו"ד עדי בן שושן ועו"ד נוי ברינט.

פנינו ליו"רית של HPL, עו"ד יפעת שי יוספזון בתקווה לדלות פרטים. "אני כמובן לא יכולה לחשוף את התוכנית העסקית, אבל יכולה לומר שצפויות כמה הפתעות מרעישות שיכניסו רוח של חדשנות לעולם המשפט".

עו"ד סופי ספקטור בכדור פורח

קצת לפני ראש השנה ורגע לפני הסגר, לקחה עו"ד סופי ספקטור את בנותיה שלי, החיילת שיצאה לחמשוש, ולינוי, תלמידת כיתה ט' בבית הספר רעות לאמנויות, לטיול – לא תאמינו – בכדור פורח.
עו"ד סופי ספקטור, שנה טובה. התעופפתן?
"אכן כן. כולנו תפילה ובקשה לבריאות לכל עם ישראל שהקורונה תיעלם. באופן אישי, אני מאחלת לכל ההורים, באשר הם, שלא ראו את ילדיהם בשל ניכור או ניתוק קשר, שבחג הזה יזכו לחידוש קשר. תרימו טלפון, תתקשרו לבני משפחה שמזמן לא דיברתם איתם ותאחלו להם שנה טובה ומתוקה! לסבים ולסבתות!".

טיול בכדור פורח. עו
טיול בכדור פורח. עו"ד סופי ספקטור והבנות שלי ולינוי | צילום: עצמי

שנה טובה ממשרד עו"ד אביעד חייט

אביעד חייט – משרד עורכי דין, המונה את צוות עורכות הדין כדלהלן: מירב לנג, ירדן שלומי, אורית חן, רוזין הרוש, מנהלת המשרד מורן חייט וכמובן עו"ד אביעד חייט – מאחלים לתושבי הקריות בפרט ולאזרחי ישראל בכלל: "שנה טובה ופורייה, שנת בריאות, הצלחות לכל ושתהא זו שנת משפט הוגנת ומספקת. אופטימיות היא שם המשחק". תודו שזה משרד עם כוח נשי מושלם.

שנה טובה ממשרד עורכי הדין אביעד חייט. כיפאק לכוח הנשי | צילום: עצמי
שנה טובה ממשרד עורכי הדין אביעד חייט. כיפאק לכוח הנשי | צילום: עצמי

הישג משפטי לעו"ד מאור עזרן

מברוכ לעו"ד מאור עזרן שלקראת השנה החדשה סיים תיק תאונת דרכים בבית המשפט המחוזי, במסגרתו התקבל פיצוי בגובה של 2.3 מיליון שקלים(!). לרגל ההצלחה כונסה ישיבת צוות חגיגית במשרד, שכללה ברכות לשנה טובה וחלוקת שי נדיב לעובדים.

החלטה תקדימית לעו"ד ליזה דמרי

פעם נוספת ובהחלטה תקדימית, השיגה עו"ד ליזה דמרי ניצחון לטובת עובדת ברשות מקומית וביטלה את פיטוריה לאלתר. אין ספק שמישהי קיבלה את המתנה הכי טובה שיש לכבוד השנה החדשה. כפיים.

ההרצאה של עו"ד שלי אדרי

עו"ד שלי אדרי, מנהלת המחלקה האזרחית בפירמת עו"ד מוטאי מצגר גרבאוי, הצפינה למלון רות שבצפת, רק כדי להעביר הרצאה לעובדי בתי המלון מטעם הסתדרות העובדים. ההרצאה עסקה בדיני עבודה וביטוח לאומי בתקופת הקורונה. שזה חשוב.

דיני עבודה והביטוח הלאומי בתקופת הקורונה. עו
דיני עבודה והביטוח הלאומי בתקופת הקורונה. עו"ד שלי אדרי | צילום: עצמי

פגישה משולשת

השבוע התקיימה פגישה פורייה ומרתקת של עו"ד בלהה מצגר ועו"ד ליהי סגל עם ראש מינהלת 2030 של חיפה, עו"ד ענבל ריבלין.
עו"ד מצגר, המדור מת לדעת על מה שוחחתן.
"על מצב העסקים בחיפה, על הרצון לעזור לעסקים ועל הנחיצות בטיפול שורשי בבעיות הגלומות בעסק, במיוחד בזמנים קשים אלו, וכן על יוזמות חדשות בעיר".

פגישה למען העסקים. עו
פגישה למען העסקים. עו"ד בלהה מצגר, עו"ד ליהי סגל ועו"ד ענבל ריבלין | צילום: עצמי

החגיגות של משרד עורכי הדין רולוף את יונאי

המדור כבר עדכן אתכם בשבוע שעבר שמשרד עורכי הדין רולוף את יונאי חוגג 34 שנים להיווסדו. אז אי לכך ובהתאם לזאת, יצא צוות המשרד לסדנת בישול ואפייה בנוסח איטלקי ב"מבשלים חוויה" בתל אביב.
עו"ד יונאי, מה מתבשל?
"פיצות, פוקאצ'ות עם ירקות ודג, גלגלנו טורטליני, בחשנו בקערה את הריזוטו, והשיא – עוגת טירמיסו עם המספר 34. וידוי קטן: לא הצלחנו לאכול את כל מה שהכנו. זו, אגב, גם החגיגה לכבוד דירוג משרדנו ברשימת המשרדים המובילים בישראל על פי דן את ברדסטריט".

חוגגים 34 ומבשלים חוויה. עורכי הדין אלי רולוף ומשה יונאי עם עוגת הטירימסו | צילום: עצמי
חוגגים 34 ומבשלים חוויה. עורכי הדין אלי רולוף ומשה יונאי עם עוגת הטירימסו | צילום: עצמי

הסיומת של עו"ד אמיתי בן נון

עו"ד אמיתי בן נון מקרית חיים סיים את שנת תש"ף בדיון בבית המשפט המחוזי בנצרת.
עו"ד בן נון, תכלה שנה וקללותיה?
"אכן, זה היה דיון לא קל שדן בסוגיות שנידונות בין הצדדים כבר שנים רבות. אני שמח על התוצאה הנהדרת ומאחל לכל הקוראים שנה טובה ומתוקה, שנת הגשמה, הצלחה ובריאות איתנה". ונאמר: אמן!

הביקור בכנסת של עו"ד מימון טולדנו

שני השבוע. עו"ד מימון טולדנו מעביר את כל היום בכנסת ישראל. כמובן שהמדור ממהר לבקש פרטים.
עו"ד טולדנו, מה מי מו?
"השתתפתי – ביחד עם יו"ר לשכת עורכי הדין בישראל, עו״ד אבי חימי, וסגני בפורום כנסת וחקיקה עו״ד יצחק גאגולה – בדיון חשוב ביותר בוועדת חוקה חוק ומשפט, בראשותו של ח״כ יעקב אשר מיהדות התורה. הדיון עסק בתקנות החדשות בסדר הדין האזרחי שאמורות להיכנס לתוקף ב-1 בינואר. בדיון השתתף שר המשפטים ח״כ אבי ניסנקורן. אנחנו הבענו את התנגדותנו הנחרצת לכניסתן של התקנות, שאושרו ונחתמו על ידי שר המשפטים, וביקשנו את עיכוב כניסתן לתוקף, כי הן פוגעות מאוד באזרח הקטן. רוב חברי הוועדה תמכו בנו". המדור מצפה לבשורות טובות.

דיון חשוב בכנסת. עורכי הדין מימון טולדנו ויצחק גאגולה עם ח
דיון חשוב בכנסת. עורכי הדין מימון טולדנו ויצחק גאגולה עם ח"כ יעקב אשר | צילום: עצמי

החגיגה של משפחת רז

אלעד רז חגג יום הולדת 5 עם כל החברים לגן בחגיגה בנושא חיות. האב המאושר, עו״ד יריב רז הפיק את האירוע ודאג שהכל יתקתק. המדור נמס.

יום הולדת לאלעד רז, בן של | צילום: עצמי
יום הולדת לאלעד רז, בן של | צילום: עצמי

הפגישות של עו"ד ליאור וימן

עו"ד ליאור וימן ויבגני זרובינסקי הדרימו השבוע למספר פגישות בתל אביב. מה על הפרק? הפרטים בקרוב.

אין בעיר מסיבה

עו"ד אדיר צבי, חבר ועד לשכת עורכי הדין חיפה, תכנן השבוע להמשיך בביתו את חגיגות יום ההולדת שלו ושל אחיו התאום, איש העסקים אופיר צבי. עו"ד צבי הזמין מספר חברים קרובים וגם את השף יונתן רושפלד, אלא שערב לפני, מספר מוזמנים קיבלו הודעה שעליהם להיכנס לבידוד, והאירוע בוטל.
עו"ד אדיר צבי, מזל נאחס?
"לא נורא, נחגוג אחרי הסגר".

החברים נכנסו לבידוד והאירוע בוטל. עו
החברים נכנסו לבידוד והאירוע בוטל. עו"ד אדיר צבי ורעייתו עדי | צילום: עצמי

היומולדת של עו"ד דיקלה לנקרי

בקול תרועה ולאורם של נרות, חגגה עו"ד דיקלה לנקרי, ראשת מחלקת הנזיקין בפירמת לנקרי ושות' 41 קיצים. וכן. היא רווקה. ברכות.

41 קיצים. מזל טוב לעו
41 קיצים. מזל טוב לעו"ד דיקלה לנקרי | צילום: עצמי

הפתק של עו"ד יניב לנקרי

בין דיון בבית המשפט לשורה של פגישות בעיר הקודש ירושלים, עלה האדווקט הצדיק יניב לנקרי על אזרחי, נתן קפיצה לכותל, טמן פתק, ושוב עלה על ייצוגי וחזר לפגישות עד לעת ערב. תחל שנה וברכותיה.

פתק בכותל. עו
פתק בכותל. עו"ד יניב לנקרי | צילום: עצמי

עוד רכילות

בקרו אותנו גם בפייסבוק: הד הקריות

כבר הורדתם את האפליקציה של הד הקריות? האפליקציה החדשה שלנו עכשיו זמינה להורדה בחינם!

להורדה למערכת אנדרואיד לחצו כאן!

לינק הורדה מחנות אפל: לחצו כאן!

אהבתם? שתפו!

תגיות

אולי גם יעניין אותך

שיתוף ברשתות החברתיות