יום ראשון , מרץ 24 2019
בית / הד הקריות / קרית מוצקין / צורי עלה על אוטובוס הכסף
חיים צורי ובני הנוער באוטובוס הכסף
מי זכה? חיים צורי ובני הנוער באוטובוס הכסף (צילום דוברות עיריית מוצקין)

צורי עלה על אוטובוס הכסף

ראש עיריית קרית מוצקין, חיים צורי עלה ברביעי האחרון לקו הקאש, "אוטובוס הכסף" של פרויקט קווי הלילה של משרד התחבורה שהגיע לעיר ויצא לבלות יחד עם בני הנוער.
אמנם עידו רוזנבלום לא היה הנהג אבל עם עלייתם לאוטובוס חיכו לבליינים הצעירים הפתעה- מופעי תאורה וסאונד מיוחדים ומנחה שהזמין את העוברים והשבים להשתתף בשעשועון טריוויה נושא פרסים.

האוטובוס הגיע לרחבת "היכל התיאטרון" בקריית מוצקין ונרשמה היענות רבה מצד עשרות בני נוער ובליינים. כתוצאה מההיענות הגדולה, המשחק נעשה בשני סבבים בנוכחותו של צורי,  שעלה לאוטובוס לקול קריאות עידוד של בני הנוער בעיר.

צורי, איך אתה מסכם את החוויה?

צורי: "אני שמח על הענות רבה של בני הנוער שהגיעו לאוטובוס הכסף ומקווה שהם ידעו ליישם ולהשתמש בשירות המצוין של קווי הלילה ביוזמת משרד התחבורה גם בחופשת הקיץ ובשעות הלילה המאוחרות".

חיים צורי ובני הנוער באוטובוס הכסף
מי זכה? חיים צורי ובני הנוער באוטובוס הכסף (צילום: ניר שטיינברג)

בדוק גם

ספסלי נתינה. צילום: דוברות העירייה

בפעם הראשונה בקריות: מיזם ספסלי הנתינה נחנך בקרית מוצקין

בקרית מוצקין נחנך השבוע מיזם ספסלי הנתינה במסגרתו יוצבו על ספסלים ברחבי העיר סלסלאות שבהן יוכלו תושבי העיר לתרום מוצרים שונים למען הקהילה. ספסל הנתינה הראשון נחנך בפארק הגיבורים ובקרוב יחנכו ספסלי נתינה נוספים בפארק רוקח ובפארק בן צבי. את ההצטרפות למיזם ספסלי הנתינה יזמה יועצת ראש ההעירייה למעמד האישה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *