יום רביעי , מרץ 27 2019
בית / הד הקריות / קרית מוצקין / והפרחים? לחיים!
שרל'ה שרון, חיים ודפנה צורי
ל"ג בעומר מוצקין. שרל'ה שרון, חיים ודפנה צורי אשתקד (צילום: דוברות העירייה)

והפרחים? לחיים!

שרל'ה שרון, חיים ודפנה צורי
ל"ג בעומר מוצקין. שרל'ה שרון, חיים ודפנה צורי (צילום: דוברות העירייה)

אתמול (ראשון) יזמה  עיריית קרית מוצקין מדורת ל"ג בעומר עירונית מרכזית אחת לכלל התושבים. מאות אנשים הגיעו לערב שירה בציבור בהנחייתה של שרהל'ה שרון.
המדורה, מהגדולות בקריות התקיימה בסמוך לשכונת משכנות אמנים. ראש העירייה חיים צורי הסתובב בין האורחים וחילק קרטיבים לילדים, קפה שחור למבוגרים ותפוחי אדמה לכולם.

שרהל'ה שרון, שהיתה אמונה על הפן האומנותי שיתפה את הקהל בשירי ארץ ישראל, והקהל , לא נשאר לעמוד על הרגליים, אלא פצח גם כן בשירים וריקודים. גולת הערב היתה בשיר יומולדת שהקדישה שרון לצורי לכבוד יום הולדתו ה-69 שחל השבוע. צורי אף עלה לשיר איתה יחד עם אשתו דפנה את "פרחים בקנה". שרהל'ה שהיתה ערנית לכיתות השונות ולילדים אף העלתה הורים וילדים לשיר עמה. למחרת האירוע העלו ברשות סרטון מדליק שמתעד את שרון וצורי עם הילדים והמשפחות. לייק לשרהל'ה.

כתב: הראל פלג

בדוק גם

ספסלי נתינה. צילום: דוברות העירייה

בפעם הראשונה בקריות: מיזם ספסלי הנתינה נחנך בקרית מוצקין

בקרית מוצקין נחנך השבוע מיזם ספסלי הנתינה במסגרתו יוצבו על ספסלים ברחבי העיר סלסלאות שבהן יוכלו תושבי העיר לתרום מוצרים שונים למען הקהילה. ספסל הנתינה הראשון נחנך בפארק הגיבורים ובקרוב יחנכו ספסלי נתינה נוספים בפארק רוקח ובפארק בן צבי. את ההצטרפות למיזם ספסלי הנתינה יזמה יועצת ראש ההעירייה למעמד האישה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *