יום ראשון , פברואר 17 2019
בית / הד הקריות / חדשות בהד הקריות / בית הספר אחדות חגג 75 שנים
75 שנה לבית הספר אחדות
קטנים וגדולים כאחד. הבוגרים שרים את המנון בית הספר (צילום: נחום סגל)

בית הספר אחדות חגג 75 שנים

בכור בתי הספר בקרית מוצקין- בית הספר אחדות, חגג 75 שנים להיווסדו.  בטקס שנערך בשישי האחרון בחצר בית הספר, נכחו בוגרי מחזור ל"ז, המורה יחזקאל והמנהל שילגי, סגן ראש העירייה יוסי מרקוביץ', מנהל אגף החינוך אייל אורן ועוד. רגע מרגש במיוחד נרשם כאשר בוגרי בית הספר עלו לשיר את הימנון בית הספר שנכתב בשנת 1966 עם התלמידים של היום.

מרקוביץ ואורן חילקו מדליות לתלמידי בית הספר שזכו במקום הראשון במרוצי שדה קבוצתי בנים ובנות כאשר התלמיד דור כהן הוא הרץ הטוב במחוז – מקום ראשון. אורחים נוספים שכיבדו את האירוע: יחזקאל רוזן, מורה לחינוך גופני בעבר, אורלי ומיקי פולק הוריו של אלעד ז"ל ויואב מינץ, אביו של רז ז"ל, בוגרי בית הספר, אשר נפלו במילוי תפקידם.

בתום הטקס, "החבורה" של התלמידים הוותיקים, כיום בני 50 פלוס התאספו לביקור נוסטלגי בקריה. הקבוצה יצאה מבית הספר למגדל המים ולמוזיאון לתולדות הקריה, בית גרושקביץ' אותו הכירו כספריה. כל בית, חפץ ופינה, הזכירו נשכחות וסיפורים, מעשיות ומעללים. מיתוסים ישנים נופצו ויסודות לחדשים נוצקו. "הזמן חלף במהרה, ככה זה שנהנים", סיכמה, איריס שניידר- בית הלוי, בוגרת בית הספר.

75 שנה לבית הספר אחדות
קטנים וגדולים כאחד. הבוגרים שרים את הימנון בית הספר (צילום: נחום סגל)
בית הספר אחדות חגג 75 שנים
אירוע מרגש. בית הספר אחדות חגג 75 שנים (צילום: נחום סגל)

בדוק גם

אורה לפר מינץ, אמו של רז מינץ ז"ל (צילום: דורון גולן)

שיר געגועים

בספר מתכונים ייחודי ומרגש, שהוציאה לאחרונה עמותת "משפחה אחת", מגישה אורה לפר מינץ מקרית מוצקין את המתכון לתבשיל החצילים שרז, הבן שנפל, כל כך אהב. להילה מלמד היא מספרת את הסיפור שמאחורי המתכון, מדברת על החיים בצל השכול ולצד הגעגועים ולא מתביישת להודות שלמרות הכל, היא אוהבת את החיים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *