יום ראשון , מאי 19 2019
בית / הד הקריות / קרית ים: שפיטה מאכזבת
שפיטה בקרית ים | צילום: פוטו כרמלי
שפיטה בקרית ים | צילום: פוטו כרמלי

קרית ים: שפיטה מאכזבת

אלפים התגודדו אמש, בבימת יום העצמאות בקרית ים, לחגוג את החג עם שפיטה. מחכים רבע שעה, מחכים חצי שעה, אבל הכוכבת לא נראית באופק. רק לאחר שדפקה איחור אופנתי של שעה. גם אז, לאחר שאיחרה, היא בחרה להסתגר ברכב. גם לטובת הילדים שהמתינו וביקשו להצטלם איתה למזכרת, היא לא נאותה לצאת מהרכב, כשברקע צעקות מהצוות שלה כלפי המאבטחים שיפנו את כולם כדי שתוכל לעבור אל עבר הבמה. אחת האימהות לא התאפקה ו… צעקה/פלטה: :"הילדים בנו אותך, למה לדבר ולהתנהג בצורה כזאת בוטה ולשבור להם את הלב?".

מטעמה של שפיטה עדיין לא התקבלה תגובה.

WhatsApp Image 2019-05-08 at 23.36.09
שפיטה והפלטפורמה | צילום: עצמי

בדוק גם

חיליק רוזן, צילום עליזה רוזן-הברמן (1) (2)

כרמיאל: אני ישראלי

לקראת יום העצמאות ה-71 למדינה, שאלנו את יקירי העיר מה זה ישראלי בעיניהם, אילו גיבורי מלחמה הם מעריכים במיוחד, ואיך תיראה לדעתם המדינה בעוד שלושים שנה

3 תגובות

  1. קודם כל, הייתי בהופעה והיא איחרה ברבע שעה בדיוק. דבר שני, הייתה התנפלות גדולה מאוד על הרכב שלה והיא גם ככה מיהרה לאשקלון ולכן גם ההופעה הייתה קצרה אז אם היא הייתה מצטלמת עם כולם, לא היה לה זמן להופיע. דרך אגב, ההופעה הייתה מעולה ואני לא מבינה ממה התאכזבתם.

  2. היא ממש לא איחרה בשעה, היא איחרה ברבע שעה*

  3. הייתי שם והייתה התנפלות גדולה על הרכב . הרבה אנשים התגודדו מסביב ולא נתנו לה לצאת ולעלות לבמה בלי שתעשה איתם סלפי.זה היה מטורף וגם מסוכן כל ההמון הזה עליה בלי שיתן לה מעבר. זה גם מה שגרם בעיקר לעיכוב בזמן ההופעה . חשוב לציין שהיא הגיעה אחרי שתי הופעות בתרשיחא ובשלומי ונתנה הופעה מצויינת . הילדים שלי ואני מאוד נהננו.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *