יום שישי , אפריל 26 2019
בית / הד הקריות / ספורט בהד הקריות / הפועל קרית חיים חוזרת
מנהל הפועל קרית חיים. צביקה הורוביץ' (צילום: שלומי אוחנה)
מנהל הפועל קרית חיים. צביקה הורוביץ' (צילום: שלומי אוחנה)

הפועל קרית חיים חוזרת

בחמישי שעבר ציינה מחלקת הנוער בכדורסל של הפועל קרית חיים את סיום העונה, שהייתה מוצלחת מבחינתה. כ-150 שחקנים, הורים, בני משפחות וחברים נכחו בטקס, שהתקיים באולם דגניה המחודש בקרית חיים, שהוא גם האולם הביתי של המועדון.

יו"ר המחלקה משה זמוש בישר כי לאחר עשרות שנים תוקם מחדש קבוצת הבוגרים של המועדון. בשורה שבאה קצת יותר מחודש אחרי פטירתו של דני ענבר, מגדולי שחקני הקבוצה המיתולוגית של הפועל קרית חיים, ששיחקה משך 11 שנים ברציפות בליגה הראשונה, מאמצע שנות השישים ועד אמצע שנות השבעים.

מנהל הפועל קרית חיים. צביקה הורוביץ'  (צילום: שלומי אוחנה)
מנהל הפועל קרית חיים. צביקה הורוביץ' (צילום: שלומי אוחנה)

שלוש קבוצות שיחקו העונה בליגות – קבוצת ילדים א', קבוצת נוער מחוזית וקבוצת נערים א'. בכוונה שמרתי את קבוצת הנערים לסוף כי הקבוצה הזו עשתה עונה גדולה עם 22 נצחונות, ללא הפסד. חניכיו של המאמן צביקה הורוביץ זכו באליפות והבטיחו את עליית הקבוצה לליגה הארצית. יו"ר המחלקה משה זמוש, שהנחה את הטקס בחן רב, הגדיר את הקבוצה בשתי מילים: "נבחרת החלומות".

לפני חלוקת הגביעים והמדליות הזמין זמוש את נורית ענבר, אלמנתו של דני ענבר, להצטרף לשולחן הנשיאות כדי לחלק את הפרסים. בנוסף ישבו בשולחן הנשיאות מנהל הרשות העירונית לספורט ונופש בעיריית חיפה, שמואל זגגי, שהבטיח כי עיריית חיפה תמשיך לעזור למועדון בטיפוח מחלקת הנוער, ועיתונאי הספורט הותיק יואב מינץ, ששיחק באותה קבוצה מיתולוגית של הפועל קרית חיים.

בדוק גם

עוד פרק הסתיים. דני ענבר (איור: מאיר יוסף שווילי)

מותה של אגדה

בשבוע שעבר הלך לעולמו דני ענבר, הרוח, הבשר והלחם של הכדורסל הקרייתי בשנות ה-60. יחד איתו ניצחנו את מכבי תל אביב של שטרקמן וכהן מינץ ואת מכבי מוצקין של דובדבני ואייק

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *