יום ראשון , מאי 26 2019
בית / הד הקריות / נדל"ן בהד הקריות / תושבי הרצליה מאמינים בשכונת “נאות אפק“ בקרית ביאליק
שכונת נאות אפק צילום: באדיבות גיא ודורון לוי
שכונת נאות אפק צילום: באדיבות גיא ודורון לוי

תושבי הרצליה מאמינים בשכונת “נאות אפק“ בקרית ביאליק

יאיר (38) ודנית (36) נשואים כבר 8 שנים, כיום הם מתגוררים עם שני ילדיהם הקטנים בשכונה שקטה בהרצליה. בשנה האחרונה, הם החליטו שהגיע הזמן לרכוש דירה ולהפסיק להתגורר בשכירות.

“התחלנו לבדוק את האופציה לרכישת דירה בהרצליה וסביבתה והבנו שיהיה לנו קשה  מאוד לעמוד במחירים שדורשים בעבור דירות חדשות באזור המרכז”, מספרת דנית. בני הזוג החליטו להרחיב את מעגל החיפוש והגיעו לקרית ביאליק. “מאוד רצינו כבר בית משלנו והיינו מוכנים לוותר על מגורים באזור המרכז, בתנאי שנמצא שכונה איכותית בעיר מצוינת. חברים מאזור הצפון, ספרו לנו על שכונת “נאות אפק” בקרית ביאליק, השכונה הטובה ביותר שנבנית בימים אלה בצפון. עשינו קצת בירורים והבנו שמדובר בשכונה שמיקומה אסטרטגי, אשר נמצאת בסמוך לשמורות טבע מהיפות בארץ. בשכונה גם עתידים להיבנות בה מתחמי תעסוקה, שטחי מסחר, מוסדות חינוך ועוד ועל כן החלטנו שזה מקום, שיכול בהחלט להתאים לנו”.

פרויקט & קרית ביאליק של גיא ודורון לוי - נאות אפק
פרויקט & קרית ביאליק של גיא ודורון לוי cנאות אפק (הדמיית מחשב)

במקביל בני הזוג בחנו את פרויקט "נאות אפק" קרית ביאליק של חברת גיא ודורון לוי והתרשמו מההקפדה על העיצוב והתכנון הייחודי, ריבוי שטחים ציבורים וכמובן העובדה שמדובר בפרויקט שעבודות הבנייה שלו נמצאות בעיצומן. “גם שמענו מילים חמות על החברה שהינה גם יזם וגם קבלן מבצע ולכן החלטנו לרכוש דירת 4 חדרים בפרויקט. השילוב של פרויקט מוצלח עם תכנון מפורט ומוקפד של שכונה שתחובר לעורקי תחבורה מרכזיים, לכביש 22 (עוקף קריות) וכביש 6, שיבנו בה בתי ספר וגנים חדשים, הופך אותה לאטרקטיבית בעינינו. עושה רושם שכשתסתיים בניית השכונה, היא תהפוך לשכונה המובילה באזור”, הוסיפה דנית.

שכונת  נאות אפק צילום: באדיבות גיא ודורון לוי
שכונת נאות אפק בקרית ביאליק  (צילום: באדיבות גיא ודורון לוי)

“לא רצינו להחמיץ הזדמנות נדל”נית שנראתה לנו מצוינת, היום המחירים בשכונה, עדיין אטרקטיביים, אני בטוח שככל שתתקדם בניית השכונה, המחירים יקפצו”, מוסיף יאיר. דנית ויאיר לא חוששים מהמעבר מהמרכז לצפון ואף מתרגשים לקראתו.

יאיר המשמש כמורה במקצועו, יעבור ללמד באזור הקריות ודנית שעוסקת בתחום הרכש בחברה מובילה בהרצליה, תיסע בכל בוקר ברכבת למקום עבודתה. “אנחנו חושבים, שמשפחות שאין להן מספיק הון עצמי לרכוש דירה במרכז הארץ, צריכות להפסיק לחשוש ממעבר לצפון הארץ. קרית ביאליק ידועה באיכות החינוך בשירות לתושב וזאת עיר שמתחדשת, זאת בהחלט אופציה מצוינת למשפחות צעירות”, הם מסכמים.

מתברר שהשניים לא לבד, כך על פי סמנכ”ל השיווק של חברת גיא ודורון לוי אושרי זפרני. “לא מעט רוכשים בפרויקט "נאות אפק" קרית ביאליק, מגיעים מאזורים שונים בארץ: מתל אביב, הרצליה, רחובות, ירושלים ועוד. החיבור לעורקי תחבורה ראשיים באזור, הסיר את החששות של המשפחות, שחלקן תצטרכנה להמשיך לעבוד במרכז הארץ. גם העובדה שקרית ביאליק, ידועה באיכות החינוך מושכת לא מעט משפחות לשכונה החדשה וכמובן העובדה שמחירי הדירות בשכונה עדיין  מאוד אטרקטיביים. אנחנו מעניקים הזדמנות מצוינת למשפחות צעירות, שמחפשות סביבה איכותית”.

 

בדוק גם

צילום ארכיון: דוברות כיבוי אש, מחוז חוף

עין יעקב: נזק כבד להאנגר תעשייתי

המבנה עלה באש. נסיבות הדליקה נבדקות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *