יום שלישי , מרץ 19 2019
בית / הד הקריות / חדשות בהד הקריות / מורה הותקפה באורט ביאליק
המורה תובעת את משרד החינוך (צילום מורה: אילוסטרציה פאנתרמדיה)
המורה תובעת את משרד החינוך (צילום מורה: אילוסטרציה פאנתרמדיה)

מורה הותקפה באורט ביאליק

מורה המלמדת בתיכון אורט קרית ביאליק הותקפה בשבוע שעבר על ידי שני תלמידים הלומדים בבית הספר, כאשר ביקשה מהם במהלך השיעור לצאת מהכיתה. עקב המקרה הופסק השיעור והמורה נלקחה לחדר המורים. במהלך השיעור נכנסו לכיתה שלא שלהם שני תלמידי כיתה י', המורה שהבחינה כי לא מדובר בתלמידיה ביקשה מהתלמידים לצאת מהכיתה ולאפשר את המשך השיעור. התלמידים, בתקפו את את המורה ועזבו את המקום. השיעור הופסק באופן מיידי והמורה הועברה לחדר המורים לבדיקה.

הנהלת בית הספר ערכה שיחת בירור עם התלמידים והוריהם, ולאחריה הוחלט להפסיק את לימודיהם באורט ביאליק, ולמצוא לנערים מסגרת אחרת בה יוכלו להמשיך את לימודיהם. המורה שהותקפה סירבה להגיש תלונה במשטרה בעקבות המקרה.

"בבית הספר אורט ביאליק יש אפס מקום לאלימות", מסביר רמי פורת, מנכ"ל אורט קרית ביאליק. "איננו יכולים להרשות מקרים כאלו. מדובר בהתנהגות פסולה שאין לה מקום בבית ספרנו."

לדברי אחת המורים מדובר בתופעה של ממש המתחזקת משעה לשעה: "כבר לא צריך סיבה אמיתית בשביל לתקוף מורה בישראל, העוול היחידי שלה היה שביקשה מתלמידים לצאת מהכיתה ועל כך הותקפה, ממש נורא."

  הסיפור המלא ביום שישי בעיתון הד הקריות

בדוק גם

ד"ר חדוה טרגר עם ספרה. צילום: גיל נחושתן

יוצאת לאור

אחרי שלימדה, חינכה והשפיעה על אלפי תלמידים בקריות ובחיפה, המשיכה ד"ר חדוה טרגר ללמוד, הוציאה דוקטורט והשתלבה בתפקידים שונים. את התפקיד האחרון, כמנהלת מכללת ההנדסאים של אורט ביאליק, החליטה לעזוב כדי לממש את עצמה בעקבות מות אביה. התוצאה: ספר שבמרכזו שיטה חינוכית חדשה ועוד לפני שהושק מעורר הדים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *