יום שני , מרץ 18 2019
בית / הד הקריות / חדשות בהד הקריות / מופז: "השמאל חסר ניסיון והימין חסר אחריות"
שאול מופז וצביקה ברקאי
שאול מופז וצביקה ברקאי

מופז: "השמאל חסר ניסיון והימין חסר אחריות"

יו"ר מפלגת קדימה, רא"ל שאול מופז ביקר היום (שלישי, 12:30) בצהריים, בקלפי בבית הספר הבונים בקרית ביאליק. מצעד הפוליטיקאים לקרית ביאליק מרשים ביותר.  דקות אחרי ביקורו של מופז הגיע גם יו"ר מפלגת יש עתיד יאיר לפיד.
מופז  היה מלווה באנשיו הבכירים; ראש עיריית עכו שמעון לנקרי וחבר מועצת העיר קרית ביאליק ויו"ר מטה קדימה בעיר צביקה ברקאי. השלושה עברו ולחצו ידיים לתושבים, ומופז נראה מחויך.  בבוקר הצביע מופז בקלפי שליד ביתו בכוכב יאיר.

מופז מסייר בקרית ביאליק

לבלינקר מסר: "היום הזה חשוב מאוד למדינת ישראל. אנחנו בטוחים שקדימה תביא תוצאה טובה בבחירות. מי שרוצה לבחור בביטחון, בניסיון ובשיקול דעת צריך להצביע קדימה. השמאל הוא חסר ניסיון והימין חסר אחריות. קדימה היא מפלגת מרכז אמיתית שתהיה הפתעת הבחירות. מי שרוצה להיות שותף להפתעת הבחירות מוזמן להצביע כן לקדימה.

אורית מופז אשתו של שאול: "עניתי להרבה סמסמים וטלפונים של אנשים שרוצים לראות את שאול בכנסת הבאה. ההרגשה שלנו היא טובה ואנו מאמינים בצדקת הדרך. שאול הוא איש עשייה אמיתי ואנו מאמינים שיש לו מה לתרום למדינת ישראל. אנחנו מאמינים במה שאנחנו עושים ובאמת שלנו". מופז צפוי לבקר בקלפיות נוספות בכל הארץ. 

מופז והעיתונאית רותם כבסה (צילום: עצמי)

צילומים: רותם כבסה

בדוק גם

שרת המשפטים איילת שקד

"רוצה להמשיך לכהן כשרת המשפטים". איילת שקד מגיעה לחדרה

שרת המשפטים איילת שקד תגיע לחוג בית בחדרה ביום ראשון הקרוב, תשוחח עם החדרתיים, תדבר על מפלגת הימין החדש ותענה על שאלות מהקהל המקומי.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *