בית / הד הקריות / ספורט בהד הקריות / כדורסל ליגה לאומית: פותחים עונה היסטורית

כדורסל ליגה לאומית: פותחים עונה היסטורית

אחרי שנים רבות בליגה הארצית פותחת מכבי ביאליק, ביום ראשון, עונה חדשה בליגה הלאומית. משה פנחס בנה הרכב טוב ומתכנן מחנה אימונים בגיאורגיה
ליעד פורמן
ממשיך לספק את הסחורה. ליעד פורמן (צילום: נחום סגל)

מכבי קרית ביאליק כדורסל תפתח את אימוניה ביום ראשון הקרוב. אחרי שנים רבות בליגה הארצית חוזרת הקבוצה לשחק בליגה הלאומית. יו"ר המחלקה, משה פנחס, מתכנן מחנה אימונים לקבוצתו בגיאורגיה, שבמהלכו תקיים ביאליק משחקי אימון נגד קבוצות מקומיות.

סגל הקבוצה הושלם, כמעט סופית, יש עוד שחקן אחד שביאליק מעונינת לצרף, מדובר בשחקן יהודי – גאורגי, אשר ביאליק עדיין נמצאת במשא ומתן עימו ועם קבוצתו מטיביליסי. מאט שמייס, היהודי אמריקאי של ביאליק, אישר את נחיתתו בישראל בתאריך 18 באוגוסט, ושבוע אחריו ינחתו בישראל ג'אסטין טאבס וגרג המלין, שניהם תושבי טנסי סטייט ויגיעו יחדיו באותה טיסה.

ליעד פורמן
ימשיך לככב בבוגרים ויאמן קבוצה צעירה במחלקה. ליעד פורמן (צילום: נחום סגל)

זיו תבור ימשיך לאמן את הקבוצה. העונה, בניגוד לעונה שעברה, ישמש תבור בתפקיד מאמן בלבד.

בסגל של ביאליק סגורים עד עתה הזרים טאבס והמלין, המתאזרח שמייס, הקפטן אשד גטוע, ליעד פורמן, טל פרסלני, מתן סונגו וארבעת הצעירים: מור מנשה, עומר טל, ברק אלמוג ושיר הובר.

פורמן וסונגו, יתפקדו בנוסף כמאמנים במחלקת הנוער של ביאליק. אגב, אחד ממאמני הנוער של ביאליק העונה יהיה לא אחר מאשר נמרוד גנון, אשר חצה את הכביש ממוצקין.

ביום חמישי יחגגו חברי הקבוצה את חתונתו של קפטן הקבוצה, אשד גטוע, באולמי הינומה בנשר.

 

בדוק גם

סוף טוב הכל טוב. גבריאל תאמאש | צילום: אדריאן הרבשטיין

כדורגל הפועל חיפה: תאמאש חתם, האוהדים מבסוטים

חיים סילבס מכוון לשיטה של שלושה בלמים. בהמשך הקיץ הוא יתמקד בהחתמה של מגן/קיצוני שמאלי, שני שחקני מרכז שדה ושני שחקני התקפה. אחד מהם עשוי להיות עדן בן בסט

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *