יום שלישי , מרץ 19 2019
שמואל מאיס (צילום: קארין לגונן שמר)
שמואל מאיס (צילום: קארין לגונן שמר)

התעוררות

כששמואל מאיס, בן 42, למד בבית הספר היסודי קדימה בקרית ביאליק, באחד הימים המורה משכה לו באוזן ואמרה לו: "לא ייצא ממך כלום".

שלושה עשורים אחרי, הוא איש עסקים בעל כמה חברות, שמתגורר עדיין בקרית ביאליק ועכשיו, אחרי שכבר הוכיח לכולם שכסף כן גדל על העצים, הוא רוצה שכולם יידעו שאפשר גם אחרת ובעיקר הוא רוצה להעיר את בעלי העסקים בצפון, להחדיר בהם את רוח הניצחון והגיבוש כדי שיבינו שגם בצפון הם יכולים לנצח.

ואת זה הוא מתכוון לעשות עם הפורום למנהיגות העתיד, הפועל בשיתוף ותמיכת "עומר תקשורת", שהוא עומד בראשו ואותו הקים במסגרת תפקידו כחבר הנהלה בלשכת התעשייה והמסחר של חיפה והצפון.

כפי שפורסם לראשונה במדור עסקים של עיתון "הד הקריות", הפורום החליט לבחור קבוצה של מנהלים, ללוות אותם ולהעניק להם כלים להצלחה. להפוך אותם למנהיגים. "אפשר להגיע בחיים לאפקטיביות גדולה יותר ממה שחושבים", אומר מאיס, "אנשים מתמקדים במשימות לא חיוניות, וכשאני הבנתי את זה יצאתי לדרך מעניינת בקריירה שלי. אני לא מתעסק בשטויות, רק בדברים החשובים באמת".

עברו לעיתון הד הקריות כדי לקרא את הכתבה המלאה

שמואל מאיס (צילום: קארין לגונן שמר)
שמואל מאיס (צילום: קארין לגונן שמר)


בדוק גם

טקס ספורטאי השנה של הד הקריות

היכונו לטקס ספורטאי השנה של הד הקריות

רגע לפני שהמונדיאל בריו יצא לדרך, יתקיים בקריות אירוע הספורט מספר 1 -טקס ספורטאי השנה המסורתי של 'הד הקריות' לשנת 2014. הטקס יתקיים ביום שני 9.6 באולם בית ספר עלומים בקרית ים, בהשתתפות ראשי הערים בקריות, מכובדים רבים, ובכירי הספורטאים ובעלי התפקידים באזור

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *