יום שבת , מרץ 23 2019
בית / הד הקריות / חדשות בהד הקריות / אורט ביאליק זכה בפרס החינוך של רשת אורט
מנכ"ל רשת אורט רמי פורת  (צילום: אושרת שטיינברג- קרן)
מנכ"ל רשת אורט רמי פורת (צילום: אושרת שטיינברג- קרן)

אורט ביאליק זכה בפרס החינוך של רשת אורט

בהכרזה על הפרס צוין שבית הספר אורט ביאליק ומנהלו, רמי פורת הצליחו בהתנעת המהלכים לקידום המואץ של בית הספר, על שילוב תלמידים בעלי צרכים מיוחדים ועל קבלת השונה, על שביעות רצונם של התלמידים והוריהם מבית הספר, על הישגים בבחינות הבגרות, במיוחד בהשגת תעודת בגרות איכותית, על הישגים בתחום הערכי וציוני עם אחוזי התגייסות הגבוהים לצה״ל.

מנכ"ל רשת אורט רמי פורת (צילום: אושרת שטיינברג- קרן)

בטקס שנערך בתל אביב העניקו את הפרס למנכ"ל בית הספר רמי פורת ראש העירייה אלי דוקורסקי ומנכ״ל אורט ישראל צבי פלג. מנכ״לית משרד החינוך, דלית שטאובר אמרה שלא בכדי אורט פיינשטיין זכה בפרס המכובד. זכייה זו מצטרפת לזכייתה של קרית ביאליק בפרס החינוך הארצי עליו הכריז שר החינוך גדעון סער.

דוקורסקי: ״ מערכת החינוך בקרית ביאליק יוצרת עתיד של הזדמנויות לבוגריה. בית הספר הוא ספינת הדגל החינוכית של רשת אורט ישראל ומקור גאווה לתושבי העיר ולרבבות תלמידיו ובוגריו. אני שמח כי השבנו לבית הספר את היוקרה והאיכויות להם ראויים תושבי קריית ביאליק".

בחודש הבא יקיימו העירייה ורשת אורט ערב הצדעה למורי בית הספר והצוות החינוכי ולחברי ועד ההורים לאור הזכייה בפרס היוקרתי של רשת אורט ישראל.

בדוק גם

עיריית קרית ביאליק. צילום: דורון גולן

ההורים התלוננו ועיריית קרית ביאליק מחפש מפעיל חדש למעון יום בגבעת הרקפות

מעיריית קרית ביאליק נמסר לאור תלונות רבות של תושבי גבעת הרקפות, שנמשכו לאורך שנת הלימודים כולה, על התנהלות מעון היום בשכונה, שעד כה פעל בניהולה של רשת מתנ"סים, יצאה עיריית קרית ביאליק בקול קורא לאיתור מפעיל חדש לניהול המעון החל בשנת הלימודים הבאה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *