יום שלישי , מרץ 19 2019
בית / הד הקריות / נדל"ן בהד הקריות / קרית אתא: שר השיכון בוחן אפשרות להקמת שכונה לציבור הדתי
שר השיכון והבינוי אורי אריאל ואריה מיזלס (צילום: עצמי)
שר השיכון והבינוי אורי אריאל ואריה מיזלס (צילום: עצמי)

קרית אתא: שר השיכון בוחן אפשרות להקמת שכונה לציבור הדתי

משרד הבינוי והשיכון יפעל להקמת שכונה עבור הציבור הדתי בקרית אתא, כך עולה מפגישה שקיים שר השיכון אורי אריאל עם חברי הבית היהודי בקרית אתא, אריה מיזלס, רפי מלכה ואבי גרינבלום.
בפגישה שהתקיימה בסניף הבית היהודי בקרית אתא, העלו חברי הסיעה בפני השר כמה תכניות למען הציבור הדתי והמסורתי בעיר וכמו כן ביקשו לקבל סיוע כספי ממשרד הבינוי והשיכון לשדרוג מבני תנועות הנוער.

השר אריאל התרשם מאוד מהתכנית שהוצגה בפניו להקמת שכונה עבור הציבור הדתי ועל פי סטנדרטים התואמים ומותאמים לציבור. בתוך כך הודיע שר השיכון, כי משרדו יעביר בהקדם תקציב לשיפוץ מבני תנועות הנוער בני עקיבא ועזרא בקריית אתא וכן יסייע בבקשה להקים גרעין תורני בעיר.

השר אורי אריאל: "התרשמתי מאוד מהרצון והכוונות של חברי הבית היהודי לפעול למען התושבים ואסייע בכך. בין השאר עסקנו גם בנושא צעירי קרית אתא ואפעל יחד עם חברי הסיעה לביצוע תכנית עבודה להשארת הצעירים בעיר. אין לי ספק שאריה מיזלס ואבי גרינבלום ויתר חברי הבית היהודי הם רוח רעננה וכוח דוחף ומניע שיביא לשינויים רבים בעיר".

אריה מיזלס: "הצבנו לעצמנו מטרות שונות מתוך כוונה לסייע לציבור רחב וגדול. אני שמח שהשר ראה לנכון לתת יד לציבור בקרית אתא ונענה לבקשה שלנו לביצוע שורה של פרויקטים חשובים".

רפי מלכה: "אנחנו לא רוצים רק להתרפק על העבר ולספר שפעם היה טוב, על הימים שסניף בני עקיבא היה מהגדולים בישראל והפעילות הקהילתית הדתית והמסורתית בעיר היתה רחבה מאוד. אנחנו רוצים לשנות את הדברים כבר מרגע זה. מעבר לרצון להחזיר עטרה ליושנה, אנחנו חושבים גם קדימה ואני שמח שהשר רואה כמונו את חשיבות הדברים".

שר השיכון והבינוי אורי אריאל ואריה מיזלס (צילום: עצמי)
שר השיכון והבינוי אורי אריאל ואריה מיזלס (צילום: עצמי)

בדוק גם

מעבר חצייה אילוסטרציה

מבצע הסברה בנושא בטיחות בדרכים לתושבי קרית אתא

במהלך חג פסח יערך מבצע הסברה בשיתוף עם הרשות הלאומית לבטיחות בדרכים. המבצע יערך ב-4 …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *