בית / הד הקריות / נדל"ן בהד הקריות / קרית אתא: זינוק של 49 אחוז ברכישת דירות חדשות

קרית אתא: זינוק של 49 אחוז ברכישת דירות חדשות

קרית אתא מעלה הילוך במכירת דירות חדשות, ונמצאת במקום הראשון בין הקריות מבחינת היקף מכירת דירות. מנתוני הלמ"ס שנותחו על …
גבעת אלונים שרביב- בניין 10 קומות
גבעת אלונים. בניין בן 10 קומות (הדמיה: ויו פוינט)

קרית אתא מעלה הילוך במכירת דירות חדשות, ונמצאת במקום הראשון בין הקריות מבחינת היקף מכירת דירות. מנתוני הלמ"ס שנותחו על ידי ארגון קבלני חיפה והמפרץ, עולה כי בשנת 2015 נמכרו בקרית אתא 478 דירות חדשות ; זינוק של 49 אחוז לעומת שנת 2014, אז נמכרו 319 דירות חדשות.

בקרית מוצקין נמכרו 223 דירות חדשות ב-2015 לעומת 179 בשנת 2014, בקרית ביאליק נמכרו 197 דירות חדשות ב-2015 לעומת 90 בשנת 2014.

גבעת אלונים שרביב- בניין 10 קומות
גבעת אלונים. בניין בן 10 קומות (הדמיה: ויו פוינט)

סמנכ"לית שיווק בחברת שרביב שרה אילין, המקימה את פרויקט גבעת אלונים בקרית אתא: "אנו רואים שמתחילת השנה המגמה שאפיינה את 2015 נמשכת עם גידול במכירות, כאשר את העלייה הגדולה בביקושים ניתן להסביר בכך שלא יצאו פרויקטים חדשים או מכרזים שאינם במסגרת מחיר למשתכן. יש קהל רחב של זוגות צעירים ומשפרי דיור שאינם זכאים, שמבינים שגם בתקופה הקרובה לא ייכנס היצע חדש לשוק, הם חוששים מהמשך עליית מחירים, והזדרזו לרכוש".

פרויקט גבעת אלונים, הכולל 610 יח"ד בבניה רוויה וצמודי קרקע, הולך וממתג את עצמו  כשכונת מגורים בעלת אופי כפרי, עם שטחים ירוקים רחבי ידיים, שבילי אופניים, גן משחקים לילדים, רחובות מרוצפי אבן ומערכת כבישים בטוחה. גבעת אלונים ממוקמת מצפון לשכונת גבעת טל, מצפון-מערב למחלף סומך וכ-10 דקות נסיעה מהקריון. השכונה תיהנה מנגישות גבוהה לצירי תנועה, בדגש על יציאה נוחה לכביש 6 וכן מקו רכבת שעתיד לעבור בסמוך לשכונה. השכונה תוכננה מתוך תפיסה מודרנית של התחשבות בסביבה הירוקה המקיפה אותה. צפיפות הבניה בשכונה נמוכה וחלק ניכר ממנה הם צמודי קרקע ובתים בבניה נמוכה.

בדוק גם

פדלון שפונדר ו-BBB חברו לעסקת נדל"ן בנתניה

יקימו יחד פרויקט מסחר ותעסוקה בנתניה ב 200 מיליון שקלים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *