יום שישי , אפריל 19 2019
בית / הד הקריות / ספורט בהד הקריות / כדורעף נשים: עושים צחוק מליגת העל בכדורעף
קרית אתא כדורעף נשים . צילום: איסר רביץ
קרית אתא כדורעף נשים . צילום: איסר רביץ

כדורעף נשים: עושים צחוק מליגת העל בכדורעף

בשישי שעבר הסתיים הסיבוב הראשון של ליגת העל לנשים בכדורעף. המדורגתנראשונה עירוני קרית אתא אירחה את המדורגת במקום האחרון אליצור עירונינאשקלון. הסתיים תוך 50 דקות בתוצאה 0:3 (11:25, 12:25, 16:25) לקרית אתא.

20 צופים הגיעו למשחק, חלקם ילדים שצעקו בתום המערכה השנייה לשחקניות האורחות: "אשקלון הביתה". המבוגרים ביקשו מהילדים להפסיק, אבל גם הם ידעו שהמחאה של הילדים לא הייתה סתמית. אשקלון הגיעה למשחק עם 7 שחקניות, ותו לא. לא מאמן, לא מנהל, לא פסיותרפיסט. כלום. זה נראה עלוב, בזבוז זמן וכסף לשתי הקבוצות ולשופטים. לאורחות שעשו את הדרך הארוכה מאשקלון,
למקומיות שמבחינתן זה אפילו לא היה משחק אימון ברמה, כי כל משחק אימון פנימי של הקבוצה בין ההרכב הראשון לשני הוא ברמה יותר גבוהה. ולחשוב שאתא צריכה לעשות את הדרך לאשקלון בסיבוב השני. הזוי. אבל מה לעשות, זה מה יש.

 קרית אתא כדורעף נשים . צילום: איסר רביץ
קרית אתא כדורעף נשים .
צילום: איסר רביץ

המערכה הראשונה הייתה מוזרה. מעופפות אתא ירדו ברמה שלוש דרגות, כשמאמן הקבוצה ישראל אשר ניסה לעורר אותן. כשהאורחות צמצמו את הפער ל~10:13 אשר התרגז ולקח פסק זמן. המאמן גער בשחקניות ועד תום המערכה הראשונה אתא עשתה ריצה של 1:12 וניצחה 11:25. הגערות עזרו. מכאן ועד הסיום שולבו הצעירות של הקבוצה ואתא המשיכה לשייט לניצחון. המאמן היה מרוצה מדבר אחד –
שהילדות שיחקו. כאמור הסיבוב הראשון הסתיים כשאתא מדורגת במקום הראשון עם שבעה ניצחונות בשבעה משחקים. במקום השני מדורגת הדאבליסטית הפועל כפר סבא עם שישה ניצחונות והפסד אחד.

היום יתחיל הסיבוב השני, אתא מארחת את כפר סבא, אבל כיוון שכפר סבא משחקת באירופה המשחק נדחה ליום רביעי הקרוב והוא יתקיים באולם הביתי בקרית אתא. שתי הקבוצות פנו לאיגוד וביקשו לשדר את המשחק בטלוויזיה, כיוון שמדובר במשחק עונה, אבל כלל לא בטוח שהמשחק ישודר.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *