יום חמישי , מרץ 21 2019
בית / הד הקריות / חדשות בהד הקריות / הסניף החדש של איקאה בקרית אתא החל בגיוס עובדים
שלט איקאה בקרית אתא (צילום: רותם כבסה)
שלט איקאה בקרית אתא (צילום: רותם כבסה)

הסניף החדש של איקאה בקרית אתא החל בגיוס עובדים

רשת איקאה החלה בגיוס עובדים לקראת פתיחת החנות החדשה בקרית אתא, השלישית ברשת, שתפתח במחצית הראשונה של שנת 2014. החנות השלישית, תמוקם במתחם המסחרי של שיכון ובינוי נדל"ן, בצמוד לצומת קרית אתא, בתוך מבנה שגודלו 24 אלף מ"ר.

במסגרת תהליך הגיוס, שימשך עד לחודש פברואר 2014, אוישו המשרות הניהוליות, מרביתן על ידי עובדי החברה שקודמו וכעת מחפשת הרשת כ-300 עובדים נוספים שישובצו במשרות נציגי שירות, מכירה הסעדה ולוגיסטיקה.

העובדים החדשים שיצטרפו לארגון ייהנו מתנאי עבודה הכוללים: הדרכות והכשרות מקצועיות, ימי גיבוש ומסיבות, בונוסים שנתיים, מתנות ימי הולדת, קורסים ופעילויות בנושאים מגוונים הנוגעים להיבטים אחרים בחיי העובדים כמו הורות ואורח חיים בריא, יחד עם מגוון הטבות משתנות לרווחת העובדים.

מנכ"ל רשת איקאה בישראל שלומי גבאי: "תחילת תהליך גיוס העובדים לחנות איקאה בקרית אתא מקרבת אותנו בצעד משמעותי נוסף לקראת פתיחת החנות השלישית של הרשת בתחילת 2014. כפי שנוכחנו לגלות בסניפי הרשת בנתניה ובראשון לציון, אני מאמין כי כניסתה של איקאה לאזור הצפון תוביל לשגשוג האזור כולו וליצירת מקומות עבודה רבים לתושבי הסביבה".

סמנכ"ל משאבי אנוש ברשת איקאה ישראל אורית שלום: "כרשת בינלאומית מובילה, אנו מציעים מגוון רחב של משרות בתחומים שונים הטומנות בחובן אפשרויות לקידום ופיתוח לצד שמירה יציבות תעסוקתית לאורך זמן בסביבת עבודה טובה ואכפתית. היצע המשרות של הרשת מגוון ומתאים לקהלי יעד שונים כגון: צעירים אחרי צבא, אנשים בגילאי 40+ המעוניינים בקריירה שלישית ועוד. יתרה מכך, כרשת אנו בוחרים לשמר את רווחתו של העובד ורואים בזאת חלק בלתי נפרד מייחודו של הארגון ולפיכך מקפידים ליישם זאת בפעילות רווחה ענפה לאורך כל השנה".

מחפשי עבודה, המעוניינים להגיש מועמדותם למשרות פתוחות בחנות, מוזמנים להיכנס לאתר האינטרנט של החברה: www.ikea.co.il ולהתעדכן במשרות ובמידע נוסף תחת הלשונית "דרושים".

שלט איקאה בקרית אתא (צילום: רותם כבסה)
שלט איקאה בקרית אתא (צילום: רותם כבסה)

בדוק גם

הילי כהן (צילום: נטלי ריער)

טעויות של מגייסים בעסקים קטנים ובינוניים

כיצד נמנעים מכשלים והופכים את תהליך גיוס העובדים למקצועי ומוצלח? הנה 6 טעויות נפוצות שפוגעות בתהליך

2 תגובות

 1. שלום אני דניס
  מעוניין לעבוד בikea אבל.
  אני יכול לעבוד רק עוד חודש
  למה.
  כי אני עובד בנתיים ברמי לוי
  קרית חיים אז אם יש לכם מקו
  בשבילי אם כן אני אני יבוא בכיף))

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *