יום שישי , מאי 24 2019
בית / דירות למכירה / דירות למכירה בקריות / החלו עבודות תשתית בשכונה הוותיקה נווה אברהם בקרית אתא

החלו עבודות תשתית בשכונה הוותיקה נווה אברהם בקרית אתא

מחלקת הנדסה ותשתיות בעיריית קרית אתא מבצעת עבודות תשתית נרחבות בשכונת נווה אברהם (שכונת התימנים). העבודות מתבצעות בשני שלבים כאשר בשלב הראשון בוצעו עבודות תשתית נרחבות ברחובות רמב"ם ורש"י ובשלב השני יבוצעו עבודות ברחובות שבזי, אלשיך ויחיא צאלח. העבודות על השלב השני בפרויקט יחלו בימים הקרובים, מיד לאחר החג.

העבודות מתבצעות במסגרת פרויקט שיקום ושיפוץ שכונות ותיקות כאשר שכונת נווה אברהם הינה אחת השכונות הוותיקות שהוקמה בשנות החמישים על ידי ראשוני המתיישבים. במסגרת העבודות יתבצע טיפול בתשתיות תת קרקעיות עמוקות של  מערכת הביוב, המים והניקוז, שיפור והרחבה של מבנה הכביש והמדרכות, עבודות קרצוף וריבוד, התקנת עמודי תאורה חדשים ופיתוח נופי נרחב.  עלות הפרויקט כחמישה מיליון שקלים.

מעיריית קרית אתא נמסר: "בימים אלה מבוצעות עבודות תשתית נרחבות בכל רחבי העיר בהשקעה של מיליוני שקלים. השקעה בתשתיות ופיתוח דרכי גישה, יביאו בסופו של דבר למהפכה תחבורתית אשר תהפוך את העיר לנוחה, בטוחה ונגישה ותעלה משמעותית את רמת החיים של תושבי העיר".

בנוסף, נערכת העירייה להקמת גן משחקים נוסף ברחוב שיבת ציון. הגן יכלול פארק שעשועים עם מתחמי פעילות שונים לפעוטות, לילדים ולבוגרים. בנוסף, הגן יכלול סככות הצללה, משטחי גומי ופיתוח נופי נרחב. עלות הפרויקט: 500,000 שקלים. במקביל עיריית קרית אתא מבצעת גני משחקים חדשים נוספים ברחוב תבור וברחוב סוקולוב אשר יכללו בנוסף גם מתחם של מתקני כושר ציבוריים. עלות הפרויקט: 2 מיליון שקלים.

במסגרת העבודות מתבצעות עבודות שדרוג גם בגנים הציבוריים הקיימים על ידי החלפת מתקנים, והתקנת מצע של דשא סינטטי. העבודות בוצעו בגנים: גן כצנלסון, פארק הספורט, גן עוזיאל, גן הנרייטה סולד, גן ברכה פולד, גן דוידאשווילי וגן הפלמ"ח. בהמשך ישודרגו גנים נוספים ברחבי העיר.

מעיריית קרית אתא נמסר: "תנופת הפיתוח שנועדה לשפר את איכות חיי תושבי העיר ולעודד פעילות פנאי לכל נמשכת. במסגרת תכנית המתאר העירונית אנו מקימים גנים ציבוריים חדשים ומשדרגים את הגנים הקיימים במטרה לפתח את המרחב הציבורי , תוך מתן מענה מיטבי לצרכי התושבים".

 

בדוק גם

מנכ"ל הפועל נצרת עלית גיל ברעם

ברעם: "הפסדנו מיליון שקל מידית בגלל שאנחנו לא בליגת העל"

ברעם: "הפסדנו מיליון שקל מידית בגלל שאנחנו לא בליגת העל" * צפוי להמשיך בתפקידו למרות הצהרותיו * יש הרבה פרויקטים שהתחלנו, אנחנו בעיצומו של תהליך" * בקבוצה תמימי דעים: "עוד הרבה זמן לא תהיה הזדמנות כזו לעלות"

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *