יום שבת , מאי 25 2019
בית / נדל"ן / הבנייה בשכונת גבעת אלונים בקריית אתא נמצאת בעיצומה
גבעת אלונים, צילום רחפן (צילום: תורג)
גבעת אלונים, צילום רחפן (צילום: תורג)

הבנייה בשכונת גבעת אלונים בקריית אתא נמצאת בעיצומה

חברת שרביב, המקימה את פרויקט גבעת אלונים בקריית אתא, הכולל 622 דירות בבניה רוויה וצמודי קרקע,  מדווחת, כי הבנייה נמצאת בעיצומה ועד כה אוכלסו בפרויקט כ-300 משפחות. נכון להיום נמצאים בבנייה, בין השאר, שלושה מגדלים של 18-10 קומות, שני בנייני בוטיק של שש קומות ו-22 צמודי קרקע. בתקופה הקרובה צפויות להתאכלס בשכונה כ-40 משפחות נוספות. לאחרונה קיבלה החברה היתרי בנייה לשני בניינים נוספים.

כיום יש בשכונה גן ילדים, פארק מרכזי, הכולל מתקני שעשועים רבים ומגוונים, וכן גינה ציבורית נוספת. בנוסף, החלה בנייתם של  בית ספר וגני ילדים נוספים שייפתחו בשנה הבאה.

כיום משווקים בפרויקט מגדלים של 18-10 קומות, בנייני בוטיק בני של חמש-שש קומות וצמודי קרקע דו משפחתיים במספר דגמים.

גבעת אלונים, צילום רחפן (צילום: תורג)
גבעת אלונים, צילום רחפן (צילום: תורג)

שרה אילין, מנהלת השיווק בחברת שרביב: "הפרויקט והשכונה ממשיכים לצמוח, וכיום כמחצית מהפרויקט כבר אוכלס. מתוקף היותה שכונה חדשה היא מתוכננת מראש בראייה הוליסטית ותכנון מא' ועד ת', עם התייחסות לכל השטחים הבנויים והציבוריים והפיתוח הסביבתי. מבחינת הרוכשים, אין ספק שהיתרון החד משמעי של שכונה חדשה היא שכל התשתיות בה חדשות לחלוטין – כבישים, מערכת מים וביוב, תאורה, גני ילדים ובתי ספר ועוד. הפרויקט עצמו נבנה בצורה מדורגת, וכך למרות שמדובר בפרויקט גדול, התרחבותו לא פוגעת באיכות החיים של המשפחות שכבר אוכלסו".

פרויקט גבעת אלונים נבנה כשכונת מגורים בעלת אופי כפרי, עם שטחים ירוקים רחבי ידיים, שבילי אופניים, גן משחקים לילדים, רחובות מרוצפים באבן ומערכת כבישים בטוחה.

גבעת אלונים ממוקמת מצפון לשכונת גבעת טל, מצפון מערב למחלף סומך וכ-10 דקות נסיעה מהקריון. השכונה תיהנה מנגישות גבוהה לצירי תנועה, בדגש על יציאה נוחה לכביש 6 וכן מקו רכבת שעתיד לעבור בסמוך לשכונה. השכונה תוכננה מתוך תפיסה מודרנית של התחשבות בסביבה הירוקה המקיפה אותה.

בדוק גם

צעירים בקבלת שבת על הגג. צילום - המחלקה לצעירים

יום שישי על הגג "טוב שבאת"

מפגש על הגג הכי יפה בעיר עם מיטב האמנים המובילים בארץ. מופעים, מפגשים מרתקים וכוס בירה לפני כניסת השבת.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *