יום שני , מרץ 18 2019
בית / הד הקריות / ספורט בהד הקריות / מעין פורמן אלופת ישראל
מעיין פורמן
אלופה. מעיין פורמן (צילום: נחום סגל)

מעין פורמן אלופת ישראל

מעין פורמן שחף, אתלטית מכבי חיפה, זכתה בחמישי בערב בתואר אלופת ישראל בקפיצה לגובה לנשים בפעם החמישית, לאחר שעברה 1.83 מ'. האתלטית המעולה עברה את כל הגבהים בניסיונות הראשונים ואולם בגובה 1.86 היא פסלה שלוש פעמים וסיימה את התחרות בתוצאה מאכזבת מבחינתה, כיוון שהמטרה שלה הייתה לעבור 1.92 מ', ולהבטיח את השתתפותה באליפות העולם שתתקיים בחודש הבא במוסקבה.

אליפות ישראל באתלטיקה קלה התקיימה באיצטדיון הדר יוסף בתל אביב. תחרות הקפיצה לגובה לנשים הייתה התחרות האחרונה. מיד אחרי התחרות אמרה מעין כי היא הגיעה חולה לתחרות והיא לא ישנה בלילה הקודם ולפיכך הופתעה שהצליחה לקפוץ לגובה 1.83. יחד עם זאת היא אמרה כי יש לה מספיק תחרויות בחודש הקרוב, כולל האוניברסיאדה בשבוע הבא ומשחקי המכבייה, והיא מקווה שהיא תצליח לקבוע את הקריטריון לאליפות העולם.

יצוין כי מעין (בת 27) תושבת קרית ים, הוכתרה בארבע השנים האחרונות בתואר אתלטית השנה של הד הקריות ולפני שנה אף הוכתרה כספורטאית השנה.

מעיין פורמן אתלטית השנה מעיין (פורמן) שחף (צילום: נחום סגל)

בדוק גם

החזיר את מכבי חיפה לחיים. מרקו בלבול | צילום: אדריאן הרבשטין

כדורגל: מצטיין העונה של מכבי חיפה – מרקו בלבול

מכבי חיפה סיימה את העונה הסדירה בניצחון חשוב בחוץ מול ק"ש ובמקום השני. קשה לבחור את השחקן הבולט עד עכשיו, אבל קל מאוד לבחור מי המצטיין הגדול

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *