בית / הד הקריות / חדשות בהד הקריות / מה עשו כל כך הרבה עורכי דין בקרית אתא?

מה עשו כל כך הרבה עורכי דין בקרית אתא?

כנס גדול ומרשים לקראת הבחירות ללשכת עורכי הדין התקיים בקפה גרג בהשתתפות יו"ר הלשכה הארצית עו"ד אבי חימי ויו"ר ועד המחוז, עו"ד תמי אולמן
עו"ד תמי אולמן, עו"ד מימון טולדנו, עו"ד אבי חימי ועו"ד אבי עיני | צילום: ניצן שלם
עו"ד תמי אולמן, עו"ד מימון טולדנו, עו"ד אבי חימי ועו"ד אבי עיני | צילום: ניצן שלם

עשרות עורכי דין גדשו היום, רביעי, בבוקר את בית הקפה גרג במרכז קרית אתא לכנס בחירות גדול של סיעת "תנופה" בראשות עו"ד תמי אולמן, יו"ר ועד המחוז, המועמדת לכהונה נוספת, וסיעת "לשכה חזקה" והמועמד לראשות הלשכה הארצית, עו"ד אבי חימי, ראש לשכת עורכי הדין הנוכחי. הכנס – שעל הפקתו ניצחו יו"ר מוקד קריות וסגן יו"ר הלשכה עו"ד מימון טולדנו ומ"מ פורום הצעירים הארצי, עו"ד אבי עיני – היווה נקודת זינוק אחרונה ומרשימה לקראת הבחירות ללשכה שיתקיימו ביום שלישי הקרוב, 18 ביוני.

עו"ד חימי ועו"ד אולמן פרשו את משנתם ודיברו על פועלם למען רווחת עורכי הדין בכלל ועורכי הדין במחוז חיפה בפרט. הם הציגו את חזונם באשר לעתיד מקצוע עריכת הדין, השמירה על כבוד המקצוע, קידום האינטרסים של עורכי הדין בכלל ודאגה לאינטרסים של עורכי הדין ממחוז חיפה בפרט ועוד.

עו"ד אולמן: "אפעל באחריות לביצור מעמד המקצוע, אמשיך לחזק את עורכי הדין מהפריפריה, אחזק את מערך ההשתלמויות ללא תשלום, אחזק עורכי דין צעירים תוך יצירת מערך שלם של תמיכה והכוונה על ידי מנטורים. יידע כל עורך דין שנכנס לבית המשפט, שהלשכה מאחוריו ושיש לו גב חזק".

עו"ד חימי: "אמשיך לשמור על לשכת עורכי הדין כלשכה חזקה ומובילה, כזו ששומרת על מקצוע עריכת הדין, מגינה על זכויות עורכי הדין, פרנסתם, כבודם ויוקרת המקצוע. נמשיך להיות מצפן של ערכים, צדק, שוויון וחמלה, נהווה דוגמה ומופת ונגן על שלטון החוק. נרחיב את פעילויות הלשכה לפריפריה. כמי שגדל בצפון, בקרית שמונה, הנושאים החברתיים קרובים לליבי ואני מתכוון גם בקדנציה הזו לעשות הרבה בנושאים אלה".

עו"ד מימון טולדנו: "חשוב לפעול בימים אלה להעצמת הכוח שלנו".

כנס בחירות ללשכת עורכי הדין בקרית אתא | צילום: ניצן שלם
כנס בחירות ללשכת עורכי הדין בקרית אתא | צילום: ניצן שלם

בדוק גם

פורום הנהגת מועצת הנוער היוצא והנכנס | צילום: דוברות עיריית חיפה

תלמידה מקרית חיים נבחרה ליו"ר מועצת הנוער

שלי גרומצסקי מתיכון קרית חיים נבחרה לתפקיד היו"ר החדשה של מועצת הנוער העירונית חיפה. יוחאי עמיר, תלמיד חטיבת דגן בקריית חיים, נבחר לסגנה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *