יום חמישי , פברואר 21 2019
בית / הד הקריות / מבצע החזרת ציוד צבאי והיסטורי לצה"ל
חלק מהציוד שהוחזר למשטרה. צילום: דוברות המשטרה
חלק מהציוד שהוחזר למשטרה. צילום: דוברות המשטרה

מבצע החזרת ציוד צבאי והיסטורי לצה"ל

תחת הכותרת "70 ומשיבים" פתחו צה"ל והמשטרה במבצע שבו נקראים האזרחים להשיב לרשויות הבטחון את הציוד הצבאי שנמצא ברשותם והפעם מתבקשים האזרחים להשיב גם ציוד בעל משמעות היסטורית.

חלק מהציוד שהוחזר למשטרה. צילום: דוברות המשטרה
חלק מהציוד שהוחזר למשטרה. צילום: דוברות המשטרה

בצה"ל אומרים כי המבצע כולל ארבע נקודות מרכזיות: מניעת הגעת נשק ותחמושת לגורמים עוינים, השבת פריטים בעלי חשיבות לתיעוד קורות צה"ל ומערכת הבטחון, מניעת פגיעות למחזיקים בנשק ותחמושת ולסובבים אותם והחזרה למלאי של צה"ל ציוד שניתן לשקם.

את הציוד הצבאי ניתן להחזיר בכל תחנת משטרה ללא רישום או העמדה לדין. בתחנות המשטרה הוקמו עמדות איסוף וכל ציוד שייתקבל יועבר לגורמים המוסמכים. כבר עם תחילתו של המבצע הוחזרו בתחנות המשטרה במחוז חוף פריטים רבים וביניהם : רימון עשן, מדים שונים, פריטי אמל"ח שונים ובנוסף , נמסרו אלפי קליעים מסוגים שונים.

במשטרה מדגישים כי בתום תקופת המבצע שימשך בשלושת השבועות הקרובים, כל אזרח אשר ייתפס מחזיק ברשותו אמצעי לחימה מכל סוג שהוא יטופל במלוא חומרת הדין.

בדוק גם

גל קעטבי חוגג (צילום אדריאן הרבשטיין

גל קעטבי: "הרגשתי שרוצים אותי בהפועל עפולה"

החלוץ שעבר בחלון העברות מנצרת עילית פורח בבית החדש * "כשהמאמן נותן לך אשראי וביטחון, מאמין בך, השמיים הם הגבול עבור כל שחקן צעיר", אומרים בסביבתו * קעטבי: "הרגשתי שרוצים אותי כאן, מצאתי מועדון חם עם אנשים טובים"

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *