יום ראשון , מרץ 24 2019
בית / הד הקריות / לעבודה ולמלאכה: "חייב להיות ח"כ מהקריות בכנסת הבאה"
מימון פאר
. מימון פאר (צילום עצמי)

לעבודה ולמלאכה: "חייב להיות ח"כ מהקריות בכנסת הבאה"

 הבחירות הפנימיות למוסדות מפלגת העבודה, בפתח. מימון פאר, מי שהיה חבר מועצת העיר קריית ביאליק, ויו"ר ועדת החינוך בעירייה, אומר היום (יום א') לבלינקר, כי סניפי מפלגת העבודה המתחדשים בקריות חייבים להוציא מתוכם נציג לרשימת העבודה לכנסת הבאה. לדברי פאר במפלגת העבודה מנשבת רוח חדשה והיא חייבת לחלחל גם לרמת הסניפים. בשבוע הקרוב ייערכו בחירות מקומיות למועצות הסניפים.

פאר הקים ב- 1998 את תנועת "דור שלם" בקריות, עמד בראשה, וכיהן מטעמה 9 שנים במועצת העיר קריית ביאליק. ב- 2007 עזב פאר את מועצת העיר ויצא לשליחות ציונית מטעם הסוכנות היהודית בארה"ב. לדבריו, אזור הקריות צמח מאד בשנים האחרונות והפך למטרופולין, שזכאי שיהיה לו ייצוג בכנסת. אני בטוח כי בבחירות הקרובות אזור הקריות יעלה על המפה הפוליטית הארצית.

מימון פאר
משווע לשינוי. מימון פאר (צילום עצמי)

במועצת העיר התרכזה דור שלם בעיקר בקידום החינוך בעיר ופאר כיהן מטעמה כיו"ר ועדת החינוך בעיר."אני חושב שסדר היום של מפלגת העבודה מתאים מאד לפעילות החברתית קהילתית שקידמנו במסגרת "דור שלם" בקריית ביאליק. סניפי מפלגת העבודה המתחדשים יכולים לשמש פלטפורמה מצוינת לחידוש הפעילות".

לאחרונה חידש פאר את פעילותו במפלגה ויחד עם קבוצת חברים מוביל מהלך של שינוי. קבוצת "משנים כיוון" מורכבת מהמון חברים, צעירים וותיקים, שרוצים להנהיג את המפלגה לשינוי גם המישור המקומי. להכניס רוח חדשה לסניפים ולהפעיל אותם על בסיס הערכים של מפלגת העבודה. הקרקע בשלה לכך ויש חברים רבים שמשוועים לשינוי. "הנוכחות של המפלגה חיונית והיא חייבת להשמיעה את דברה ברמה הקהילתית חברתית וגם במישור המוניציפאלי קרייתי.

"יש היום הרבה אנשים שמעוניינים להיות פעילים ולהחזיר את מפלגת העבודה למקום הראוי לה על המפה הפוליטית וניראה שזה באמת הולך לקרות. אני קורא לכל החברים לא לוותר על זכותם לבחור ולבוא ב- 4 בספטמבר לממש את הזכות הדמוקרטית שיש להם".

 

בדוק גם

פוליטיקה היא לא תוכנית ריאליטי. צברי | צילום: יח"צ

אחרי 28 שנה: יורם צברי עזב את מפלגת העבודה והצטרף לכולנו

צברי, חבר מועצת העיר קרית אתא לשעבר וכיום יו"ר תאגיד המים מעיינות אתא, נימק: "מפלגת העבודה בראשות אבי גבאי היא לא יותר מאשר אסופה של 'טרמפיסטים'. היא חדלה מלייצג את העם... המפלגה הפכה להיות פלטפורמה לקידום ידוענים מצפון תל אביב"

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *