בית / הד הקריות / חדשות בהד הקריות / חובשת מד"א יילדה את עצמה בביתה בקרית אתא

חובשת מד"א יילדה את עצמה בביתה בקרית אתא

ליטה ברזון, חובשת מד"א על אופנוע, מתארת: "התקשיתי להאמין שאני עומדת ללדת, זמן רב לפני המועד, ושאני בעצם מיילדת את עצמי. זו החוויה הכי מדהימה שעברתי בחיי"
ליטה ברזון ובנה התינוק בפגייה בבית החולים | צילום: דוברות מד"א
ליטה ברזון ובנה התינוק בפגייה בבית החולים | צילום: דוברות מד"א

ליטה ברזון, 30, מקרית אתא, חובשת מד"א על אופנוע, קמה בשעת בוקר מוקדמת בשבוע שעבר בביתה עם צירי לידה. ברזון לא חשבה שהלידה קרובה, שכן הייתה רק בחודש השביעי להריונה, אך 20 דקות אחר כך, החלה להרגיש את העובר יוצא. בעלה, גלאור, התקשר למוקד 101 של מד"א ויצא מהחדר להשגיח על שלושת ילדיהם. בליווי טלפוני של חובש במוקד מד"א מוטי רוקח, החלה ברזון ללדת לבדה, ולמעשה ליילד את עצמה. היא לא איבדה את קור רוחה, ובתוך דקות בודדות נולד בנה התינוק. חובשים ופרמדיקים של מד"א שהגיעו כעבור מספר דקות, ביצעו בדיקות רפואיות, ופינו את ברזון ואת בנה התינוק לבית החולים, כשהם במצב טוב. "התקשיתי להאמין שאני עומדת ללדת, זמן רב לפני המועד, ושאני בעצם מיילדת את עצמי. הייתי מאוד נרגשת, ואני יכולה לומר בפה מלא שזו החוויה הכי מדהימה שעברתי בחיי. הלידה הייתה זריזה וקלה יחסית. התינוק יצא ומיד התחיל לבכות. הייתי די רגועה, וניסיתי להרגיע את בעלי ואת ילדיי שהיו בבית ולומר להם שהכל בסדר", סיפרה ברזון.

ליטה ברזון במשמרת, רכובה על אופנוע | צילום: דוברות מד"א
ליטה ברזון במשמרת, רכובה על אופנוע | צילום: דוברות מד"א

שרה-אל, 11, בתה הבכורה של ברזון, שהייתה בבית, סיפרה: "עבורי הלידה של אימא הייתה מרגשת, אך ברגעים הראשונים בעיקר מלחיצה. קמתי להתארגן לבית הספר ופתאום ראיתי את אימא שלי יולדת בחדר השינה בבית שלנו. זה לא משהו שדמיינתי שיכול לקרות. התקשרתי לדודה שלי, גם היא חובשת במד"א, שניסתה להרגיע אותי ואת האחים שלי. הצלחתי להירגע אחרי שראיתי את אחי הקטן והמתוק נולד".

בדוק גם

ישיבת מועצת עיר בקרית אתא | צילום: דוברות העירייה

קרית אתא: ישיבת מועצה של 45 שניות (האזינו)

ישיבת מועצת העיר האחרונה עשויה להירשם בספר השיאים של גינס

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *