שוטרות שהתחזו לילדות בנות 13 הביאו למעצר 33 גברים החשודים בפדופיליה

במשך 4 חודשים הופעלו 2 סוכנות משטרתיות שהתחזו לילדות בנות 13 והביאו למעצר 33 גברים, שניסו לצוד ילדות ברשתות החברתיות כגון טיקטוק ואינסטגרם
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on print
פדופיל שנלכד ע"י סוכנת בחקירה | דוברות המשטרה

שתי סוכנות משטרתיות הביאו למעצר של 33 גברים שניסו לצוד ילדות ברשתות החברתיות ביניהן טיקטוק, אינסטגרם ועוד, הבוקר הובאו 33 החשודים לבית משפט השלום בנצרת לדיון בבקשת המשטרה להאריך את מעצרם.

במסגרת המאבק של משטרת ישראל בתופעה החמורה של פגיעה מינית בקטינים על ידי גברים דרך האינטרנט, היחידה המרכזית של מחוז צפון ביצעו פעילות סמויה לאיתור אותם ציידים עבריינים, במטרה להרחיקם מהחברה ולשמור על הקטינים שבימים אלה במסגרת החופש הגדול והתפשטות נגיף הקורונה, מבלים זמן רב ברשתות החברתיות.

במשך ארבעה חודשים הופעלו 2 סוכנות משטרתיות שהתחזו לילדות בנות 13, תלמידות אולפנה שפעלו ברשתות החברתיות המועדפות על בני הנוער כמו טיק טוק, אינסטגרם ועוד. מרגע כניסתן לרשתות החברתיות בכינוי: "לי"- ו"קים" הן נחשפו למאות הצעות על ידי גברים שכללו תכנים מינים כמו חשיפת איברי מין, תמונות, סרטונים בעלי אופי מיני בוטה, הצעות תשלום בעבור מין והצעות למפגשים במטרה לספק את תאוותם המינית החולנית.

תכתובת של השוטרת הסמויה עם פדופיל | דוברות המשטרה

הבוקר, לאחר פעילות סמויה של ארבעה חודשים ניתן האות ומאות שוטרים בליווי חוקרי סייבר וטכנאי זיהוי, פשטו על בתיהם של 33 החשודים מהצפון ועד לדרום בישובים: רהט, אלעד, ירושלים,טובא, נצרת, דיר אל אסד, אילת, באר שבע, חיפה, גבעתיים, טורעאן, שפרעם ופתח תקווה, שאותרו על ידי אותן סוכנות משטרתיות כעברייני מין.

פשיטה על בית של פדופיל | דוברות המשטרה

במהלך המבצע נתפסו מחשבים ניידים וסמארטפונים, שעל פי החשד שימשו לניהול שיחות והפצת חומרי פדופיליה. עוד נתפס חומר החשוד כסם מסוג קנאביס שלא לצריכה עצמית .

בין החשודים נעצרו תושב פתח תקווה (51) שריצה בעברו 8 שנות מאסר בגין עבירות מין, תושב חיפה (20) מפוקח מין ותושב גבעתיים (75), לעצורים מיוחסות 27 עבירות ביניהן מעשה מגונה בקטין, הטרדה מינית וניסיון לשדל לזנות, הבוקר הובאו כולם לבית משפט השלום בנצרת, לדיון בבקשת המשטרה להאריך את מעצרם.

פדופיל עצור מובל לחקירה | דוברות המשטרה

חקירה זו שלוותה על ידי פרקליטות מחוז צפון, היא נדבך נוסף בפעילות משטרת מחוז צפון ומטרתה הרתעת עבריינים הפועלים ברשת בתחום הפשיעה בכלל ובתחום הפדופיליה בפרט.

משטרת ישראל קוראת להורים/אפוטרופוסים לשוחח עם הילדים מגיל צעיר על הסכנות הרבות הקיימות ברשתות ולהסביר להם כי בכל מקרה שבו זר פונה אליהם ברשתות החברתיות, אסור לענות ויש להפנות את השיחה למבוגר האחראי.

כמו כן יש להנחות את הילדים שלא לעלות תמונות ברשתות החברתיות הפתוחות לכלל הציבור, להשתמש אך ורק בחשבון פרטי ולא לאפשר חברויות לאנשים שאינם מכירים בפועל. בנוסף מומלץ לגלות ערנות ולעקוב אחר הרשתות החברתיות בהם ילדיהם גולשים.

מהניסיון המצטבר של משטרת ישראל, עולה שהקטינים חוששים לשתף את המידע עם הוריהם מחשש שיגבילו את השימוש שלהם באותן רשתות חברתיות ובמקרים אחרים הקטינים מאוימים עי אותו מטריד, פוחדים לשתף את המקרה ומסתירים אותו.

בכל מקרה של חשד על עבירות כלפי קטינים ברשת האינטרנט יש לפנות למוקד 105 של משטרת ישראל.

 

 

לחדשות נוספות בהד הקריות לחצו כאן * לדף הפייסבוק שלנו לחצו כאן*

 

אהבתם? שתפו!

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on print

אולי גם יעניין אותך

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

שיתוף ברשתות החברתיות

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on telegram