האישה קיבלה הזמנה לסוף שבוע אישי מאביו של בעלה

האישה סירבה ללכת למשפחת בעלה ואז חשפה בפניו את התכתובת החמה עם אביו
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב print
צילום: shutterstock
צילום: shutterstock

עד כמה המשפחה המורחבת יכולה לפגוע בחיי הנישואים, למד על בשרו זוג צעיר. הבעל לא הבין מדוע אשתו מסרבת לפגוש את משפחתו עד שהיא חשפה בפניו את התכתובת עם אביו.

האישה באמצע שנות השלושים לחייה סיימה את ההתמחות ברפואה פנימית ומיד לאחר הנישואים נקלטה כרופאה בבית החולים גדול בצפון. הבעל איש תוכנה במקצועו ויזם הייטק. כשנה בלבד לאחר הנישואים קיבלה האישה באמצע משמרת לילה הודעת ווטצאפ מהחם שלה, אבי בעלה, שכתב לה  בין היתר כי הוא רוצה לשוחח איתה אודות הזוגיות שלה ושל בנו.

האישה, באמצעות עו"ד שרין סולן אמרה כי החליטה לפגוש את החם שלה "למרות שזה נראה לי מוזר" והשניים שוחחו ארוכות. "שמתי לב שהוא מנסה לחקור קצת על החיים שלי ושל בנו בתחום האינטימי אבל השתדלתי להסיט את הנושא לענייני היום, פוליטיקה, פרנסה עבודה וכו", סיפרה.

עו
עו"ד שרין סולן | צילום: יח"צ

שבועיים לאחר אותה שיחה, החם הזמין את כלתו לסוף שבוע בבית מלון. לשאלתה, אם מדובר בסוף שבוע משפחתי, ענה לה במפורש שמדובר במשהו אישי. היא סירבה והעדיפה לא סיפרה לבעלה על ההצעה המגונה של אביו ולא לחותנת שלה. בהמשך, בעקבות האירוע  הזה, הפגינה האישה קרירות וסירבה כמעט בכל הזדמנות ללכת לבית הורי בעלה. בעקבות זאת המתיחות בין בני הזוג גאתה והבעל עזב את ביתו וחזר לבית הוריו.

האישה פנתה לבעלה וביקשה ממנו לחזור הביתה וללכת יחד לטיפול זוגי. הוא סירב ותבע גירושין. בתגובה ביקשה האישה את דמי כתובתה וכשלא נותרה בידה ברירה, שלפה את תכתובת הווטצאפ עם אבי בעלה.

"במצב הזה לא היה מקום לספק, גם הדיינים הבינו כי היה כאן אירוע מביך שאין דומה לו", טענה עו"ד סולן. הדיינים פסקו לאשה את דמי הכתובה ובנוסף היא קיבלה בבית המשפט למשפחה גם את המכונית שנרכשה זה מכבר ואת כל התכשיטים. סך הכל יצאה האישה אחרי שנת נישואין עם כחצי מיליון שקלים. הבעל תבע את אשתו לשעבר בתביעת הוצאת דיבה אך תביעתו נדחתה.

אהבתם? שתפו!

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב print

אולי גם יעניין אותך

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

שיתוף ברשתות החברתיות

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram