יום רביעי , אפריל 24 2019
בית / הד הקריות / הירוקים תומכים בגנץ לראשות הממשלה
חולקים חזון משותף. האן, גנץ ושנער (צילום: הירוקים)
חולקים חזון משותף. האן, גנץ ושנער (צילום: הירוקים)

הירוקים תומכים בגנץ לראשות הממשלה

יו"ר סיעת הירוקים במועצת העיר חיפה אביהו האן, וחברת המועצה מטעם הסיעה יעל שנער, נפגשו ביום ראשון השבוע עם הרמטכ"ל לשעבר והמועמד לראשות הממשלה בני גנץ. במהלך הפגישה אמר גנץ כי הוא שותף לחזון חדש ונקי למפרץ חיפה, שסובל מסיכונים ביטחוניים וסביבתיים.
לאחרונה התקיימו מספר פגישות בין נציגי סיעת הירוקים של חיפה לבכירים במפלגת חוסן בישראל, בחיפה ובתל אביב, במהלכן עלו על הפרק נושאים הקשורים לכלל מטרופולין חיפה.
"עבור חיפה ועבור מדינת ישראל, בני גנץ הוא המועמד הטוב ביותר לראשות הממשלה", אמר האן בתום הפגישה. "איכות הסביבה ואיכות השלטון קשורים זה בזה, ומצאתי אצל גנץ יושרה, מנהיגות ומחויבות לעולם הערכים שלנו. איפה שלא מכבדים את החוק, נרמסות הזכויות הבסיסיות של כל האזרחים לאוויר נקי ומנהל תקין – בלי קשר לימין או שמאל".
עוד מסר האן, כי חברי המועצה של הסיעה ישמחו אם גנץ יקים את הממשלה הבאה בישראל וזו תהיה בשורה חשובה לאזרחי המדינה ולתושבי אזור חיפה כולו.

בדוק גם

אלון בוזורגי (צילום חגאג רחאל)

חלוץ החם: 11 שערים ב- 10 משחקים לאלון בוזורגי

אלון בוזורגי, בנו של אגדת כדורגל בקריית שמונה, הגיע בינואר לאחי נצרת והפך לשחקן הכי חם של הקבוצה בדרך להישרדות * "אני נהנה מכל רגע במכבי אחי נצרת, מצאתי כאן בית חם מאוד" * לטענתו, הוא כבר מוצף הצעות לעונה הבאה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *