יום שבת , מאי 25 2019
בית / הד הקריות / הבעל הבוגדני נתפס על חם באיצטדיון סמי עופר
תמונה פנורמית של אצטדיון סמי עופר לאחר זריעת הדשא (צילום: צבי רוגר-עיריית חיפה)
תמונה פנורמית של אצטדיון סמי עופר לאחר זריעת הדשא (צילום: צבי רוגר-עיריית חיפה)

הבעל הבוגדני נתפס על חם באיצטדיון סמי עופר

ניצחונה של נבחרת ישראל על נבחרת בוסניה במשחק הכדורגל ההיסטורי שהתקיים לפני מספר שבועות, אמנם שימח מיליוני ישראלים, אך הוא גם עלול לגרום במישרין ובעקיפין לפירוק משפחה, זאת לאחר שתושבת הצפון, נדהמה לגלות כי בעלה בחר לצפות במשחק כשהוא חובק ביציע צעירה שישבה לידו.

עו"ד גיא אופיר (צילום: עצמי)
עו"ד גיא אופיר (צילום: עצמי)

כזכור, ישראל הביסה את בוסניה במשחק שהתקיים לפני כשבועיים, באצטדיון סמי עופר בחיפה, במסגרת מוקדמות יורו 2016. הגבר סיפר לאשתו כי בכוונתו להגיע למשחק עם חברים, אך לא תיאר לעצמו שבקהל ינכח גם מכר המשותף לשניהם, ויצלם אותו. האישה הנבגדת לא האמינה למראה עיניה, כאשר קיבלה דרך בווטס-אפ תמונה של בעלה כשהוא יושב באצטדיון, וכלל אינו מנסה להסתיר את גילויי החיבה הברורים בינו לבין צעירה שישבה בצמידות אליו.

סנגורה  של האישה, עורך דין גיא אופיר, שוקד בימים אלה על תביעת הגירושין נגד הבעל, שתוגש לבית הדין הרבני בחיפה, ובה הוא יטען בין השאר כי, "הבעל טען שהוא הולך למשחק של הנבחרת יחד עם מספר מחבריו לעבודה  בעוד שרעייתו נאלצה להישאר בבית עם ילדיהם ומה רבה הייתה בושתה כשקיבלה במכשיר הסלולרי שלה תוך כדי המשחק תמונה של בעלה כשהוא חובק אישה אחרת…".

בתביעה יצוין גם כי "עם חזרתו של הבעל הביתה, הטיחה בו רעייתו כי הוא מנהל רומן עם אישה אחרת והוא הודה בכך, ביקש סליחה והבטיח כי ינתק באופן מיידי את הקשר איתה. אך רעייתו הפגועה עד עמקי נשמתה והמרגישה כי הוא שם אותה ללעג בעיני ילדיה, בני משפחתה ומכריה, מסרבת להשלים עם בגידתו בה והיא מתכוונת להתגרש ממנו".

בדוק גם

האוהדים ציפו לראות את תמאש לכמה דקות | צילום: אדריאן הרבשטיין

כדורגל הפועל חיפה: פשוט קבוצה חלשה

כך נראה מועדון בו שחקני כדורגל סובלים מלשחק כדורגל ואוהדי כדורגל סובלים מלראות את הקבוצה שלהם משחקת כדורגל. זוהי הפועל חיפה מודל 2019

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *