יום חמישי , פברואר 21 2019
בית / הד הקריות / בית המשפט: אוצ'קובסקי ישלם עשרות אלפי שקלים לחברת רהיטים
שני אוצ'קובסקי
שני אוצ'קובסקי (צילום: גונן שמר)

בית המשפט: אוצ'קובסקי ישלם עשרות אלפי שקלים לחברת רהיטים

שני אוצ'קובסקי
שני אוצ'קובסקי (צילום: גונן שמר)

בית משפט השלום בחיפה חייב חברה ליעוץ אסטרטגי וארגוני בבעלותו של חבר מועצת העיר בקרית ביאליק, שני אוצ'קובסקי, בתשלום של 34 אלף שקלים לחברה שסיפקה לה ציוד משרדי אך לא קיבלה תשלום עבורו.

את התביעה הגישה חברת שושן אופיס דיזיין נגד חברה בשם א.ש שני יעוץ אסטרטגי וארגוני, שהייתה בבעלותו של אוצ'קובסקי. על פי התביעה, סופקו לפני שלוש שנים לחברתו של שני רהיטים אך לא התקבל תשלום עבורם. אוצ'קובסקי טען במשפט כי אין לו קשר להזמנת הציוד והדבר נעשה על ידי חברה אחרת.

בית המשפט דחה את טענותיו של אוצ'קובסקי, שיוצג על ידי עו"ד נדב מאיוסט, וקבע כי מדובר ב"עשיית עושר ולא במשפט" שכן החברה של אוצ'קובסקי התקינה את הציוד במשרדיה, השתמשה בו ונטלה אותו עימה למשכנה החדש. עם זאת, דחה בית המשפט את התביעה שהוגשה אישית נגד אוצ'קובסקי.

בפסק הדין קבעה השופטת שולמית ברסלב כי בנוסף לתשלום של 34 אלף שקלים לחברה שסיפקה את הרהיטים ישולם לה עוד סכום של 7000 שקלים כשכר טרחת עורך דין.

בדוק גם

גל קעטבי חוגג (צילום אדריאן הרבשטיין

גל קעטבי: "הרגשתי שרוצים אותי בהפועל עפולה"

החלוץ שעבר בחלון העברות מנצרת עילית פורח בבית החדש * "כשהמאמן נותן לך אשראי וביטחון, מאמין בך, השמיים הם הגבול עבור כל שחקן צעיר", אומרים בסביבתו * קעטבי: "הרגשתי שרוצים אותי כאן, מצאתי מועדון חם עם אנשים טובים"

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *