יום ראשון , מאי 26 2019
בית / הד הקריות / אצל אמן האיפור יוסי ביטון גם עיוורות לומדות להתאפר
"האצבעות הן החיישנים שלנו". יוסי ביטון בפעולה | צילום: שגיב גונן
"האצבעות הן החיישנים שלנו". יוסי ביטון בפעולה | צילום: שגיב גונן

אצל אמן האיפור יוסי ביטון גם עיוורות לומדות להתאפר

בוקר מרגש מאוד בבית הספר לאיפור של יוסי ביטון בשדרות ההסתדרות, כש-15 עיוורות וכבדות ראייה באו ללמוד מאמן האיפור איך להתאפר.

חלקן הגיעו מלוות בכלבי נחייה, חלקן נשענו על מלוות. הן היו נרגשות מאוד לקראת היום הזה, שכן רובן לא מתאפרות כלל, ומי שכן מסתפקת בשפתון. אף אחת לא לוקחת סיכון למרוח על עצמה מייק-אפ, אייליינר, צלליות ומוצרי איפור אחרים.

עבור ביטון זה היה יום מרגש לא פחות. כמי שמעניק לחברה ולנזקקים אינספור קורסים, מוצרים ומתנות, היום הזה עבורו היה אחד המרגשים השנה. ביטון: "התמזל מזלי. בורכתי בכך שאוכל להעניק לנשים האלה את האפשרות שירגישו יפות יותר ובטוחות בעצמן. אני מאושר מהאפשרות לגרום להן אושר. אנחנו מתחברים פה היום לרגע מאוד מיוחד עבורי, ובתחושה שלי – זכינו".

"זכינו". יוסי ביטון והנשים | צילום: שגיב גונן
"זכינו". יוסי ביטון והנשים | צילום: שגיב גונן

לנשים אמר ביטון: "עבורי, עולם האיפור קשור לעולם שלכן ואני חושב שלא רק אני אתן לכן פה היום, אלא אתן תיתנו לי גם, ויש לכן הרבה מה לתת. נשתמש היום בחוש החזק שלכן, חוש המישוש, ונעבוד עם האצבעות שהן החיישנים שלנו".

בסוף היום, לאחר הדרכה יסודית ומעמיקה, כשכולן מאופרות למשעי, בטוחות בעצמן, מרגישות יפות מבפנים ומבחוץ, העניקו הנשים לביטון זר פרחים כאות תודה. "שינית את העולם שלנו", אמרו לו, "מעכשיו אנחנו מבטיחות להיראות מטופחות מדי יום. בזכותך!".

בדוק גם

צרכנות4

מנקים לפסח, וסירים קטנים שהם גדולים

לקראת האביב: מוצרים חדשים ושווים על המדפים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *