הכירו את המנהל החדש ליחידה לכירורגיית חזה במרכז הרפואי לגליל

ד"ר משה לפידות נבחר במכרז לתפקיד מנהל היחידה לכירורגיית חזה במרכז הרפואי לגליל בנהריה. מנהל המרכז הרפואי, פרופ' ברהום בירך את לפידות ואיחל לו הצלחה בתפקיד החשוב 
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב print
ד
ד"ר משה לפידות | צילום: רוני אלברט

תכירו את ד"ר לפידות, נשוי + 4, השלים את ההתמחות בכירורגיית חזה בקריה הרפואית רמב"ם. לאחר מכן ערך במשך שנתיים השתלמות עמיתים קלינית בביה"ח Brigham And Women's Hospital (BWH) שבבוסטון, המסונף ל-Harvard Medical School.

השתלמות העמיתים בוצעה בתחומים של כירורגיה זעיר פולשנית של הריאות, מערכת העיכול העליונה, גידולי ושט, מזותליומה (גידול סרטני במעטפת הריאה) והשתלת ריאות.

בהמשך ערך ד"ר לפידות השתלמות עמיתים מחקרית המשותפת ל-BWH ו- Dana Farber Cancer Institute, בתחום חקר בסיסי וקליני של מחלת המזותליומה. בשנים האחרונות עבד כרופא בכיר במחלקה לכירורגיית חזה ב-BWH, הנחשבת למובילה בתחומה בצפון אמריקה.

ד"ר לפידות: "אני שואף להעניק שירות אנושי מקצועי וזמין למגוון רחב של מחלות הקשורות בחזה. באמצעות ארגז הכלים הרחב שרכשתי במהלך הכשרתי, ותוך שימוש בטכנולוגיות חדשניות המשמשות לכירורגיה זעיר פולשנית"

לדבריו, היחידה בראשותו תטפל בגידולי ריאות, גידולי ושט, מזותליומה, ניתוחי הרניה (בקע) סרעפתית ותיקון פגמים מולדים בבית החזה. כמו כן הוסיף ד"ר לפידות, כי הוא משוכנע ששימור שיתוף הפעולה הקליני והמחקרי עם המרכזים הרפואיים בבוסטון, יסייע בהתפתחות היחידה.

מנהל המרכז, פרופ' מסעד ברהום, בירך את ד"ר לפידות עם כניסתו לתפקיד, איחל לו הצלחה והדגיש כי מדובר בחיזוק משמעותי ביותר למרכז הרפואי בתחום הכירורגי.

 

מינוי חדש. ד
מינוי חדש. ד"ר משה לפידות | צילום: רוני אלברט

 

לעדכונים נוספים בצפון 1 חדשות נהריה לחצו כאן* לדף הפייסבוק שלנו לחצו כאן*

אהבתם? שתפו!

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram

אולי גם יעניין אותך

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

שיתוף ברשתות החברתיות

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram